TV'de Bugün Hangi Diziler Var ? 19 Nisan 2021 Bugün Hangi Diziler Var? Dizilerin Yayın Saatleri Kaçta? | Dizilerin Yeni Bölüm Fragmanları!

Dizi  Avcısı
Dizi Avcısı

TV'de bugün hangi diziler var beraber öğrenmek ister misiniz? İşte 19 Nisan 2021 Pazartesi en çok izlenen dizileri ve tv programları!

TV'de Bugün Hangi Diziler Var? 19 Nisan 2021 Pazartesi Günün Dizileri ve Yeni Bölüm Fragmanları

1 - Uyanış Büyük Selçuklu

Kanal: TRT1
Saati: 20:00
Bölüm: 29

Uyanış Son Bölümde Neler Oldu?

Uyanış son bölümde Hasan Sabbah ve Batıniler, Başulu'yu yakalayıp kaçırdı. Öte yandan, büyük bir komplo düzenlediler ve Şelemzer'i işgal etmeyi başardılar. Sencer, Şelemzar Hastanesi'ne giderken Efruz'u yakaladı.

2 - Sefirin Kızı

Kanal: Star TV
Saati: 20:00
Bölüm: 49

Sefirin Kızı Son Bölümde Neler Oldu?

Sefirin Kızı son bölümde,

Dudu yaşadıklarına inanamaz ve yaşamış olduğu acıyla konakta kriz yaratmaya devam eder. Yahya ise büyük bir pişmanlığın ardında Elvan’la konuşmaya çalışır. Elvan, Bora yardımıyla bambaşka bir Elvan keşfederken konağın sınırlarından girmiş olduğu anda arka arkaya öğrendikleriyle sarsılır. Sedat ise hız kesmeden saldırmayı sürdürür ve Sancar’ın kucağına başka bir bomba daha bırakır. Sancar aynı yerden sınanmaya devam ederken Mavi’nin geçmişindeki başka sırlar da az az su yüzüne çıkar. Sonunda Sedat’ın kontrolden çıkan öfkesiyle her insanın yaşamı bir kabusa dönüşecektir.


3 - Yasak Elma

Kanal: FOX TV
Saati: 20:00
Bölüm: 107

Yasak Elma Son Bölüm Neler Oldu?

Yasak Elma son bölümde Hasan Ali ve Ender'in yaklaşmasının ardından Ender, son dakikada Sahika'dan ayrıldı ve Sahika'den yeni bir plan önermesini istedi. Kayınvalidesine dikkat etmeden hatalarını düzeltmenin yollarını aradı, ancak sonunda daha da büyük bir kaosa sürüklendi.

4- Çukur

Kanal: Show TV
Saati: 20:00
Bölüm: 4. Sezon 33

Çukur Son Bölümde Neler Oldu?

Çukur son bölümde, Yamaç, Koçovalı ailesini tekrar bir araya getirerek birbirlerini affetmeleri icap ettiğini anlatım ederken Efsun, Yamaç’ın sonucuna karşı çıkıyor. Ailesi ile Efsun içinde kalan Yamaç’ın ne yapacağı merakla beklenirken, Amca’nın Karaca’yı öldürdüğüne tanık olan Yasmin’in, Akın’a söyledikleri heyecanı giderek artırıyor.

- OKU HABER, Dizi Avcısı tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/6987823/dizi-avcisi/tvde-bugun-hangi-diziler-var-19-nisan-2021-bugun-hangi-diziler-var-dizilerin-yayin-saatleri-kacta-dizilerin-yeni-bolum-fragmanlari