Netflix-Türkiye

Dijital platformlar içerisinde en çok dikkat çekenlerin başında Netflix geliyor. Her ne kadar Apple, BluTV gibi rakipleri olsa da bu alanda Netflix’in biraz daha öne çıktığı gerçek. Netflix Türkiye için de bu durum aynen geçerli.

Rakiplerden daha farklı bir yapı ile öne çıkmak isteyen Netflix, bu noktada sürekli olarak yeni güncellemeler ve yenilikler sunuyor. Son olarak sisteme yeni ödeme yöntemlerinin geleceği konusunda bir açıklama yayınlandı.

Açıklamanın hemen ardından da yeni ödeme yöntemleri sunuldu. Yeni ödeme yöntemlerinin kullanıcıları bir hayli memnun edeceğini düşünüyoruz. Hemen konu hakkında detaylardan ve yeni ödeme sistemlerinden söz edelim.

Netflix Türkiye Yeni Ödeme Yöntemleri

Bu noktada kullanıcılar için iki yeni ödeme sistemi duyuruldu. BKM ve iyzico desteğini de alan platform bu noktada TROY logolu kartlardan da ödeme kabul edecek.

Netflix Türkiye

Ayrıca platformda ödemeler iyzico ile de yapılabilecek. Ödeme yöntemlerinin bu kadar geniş tutuluyor olması büyük bir avantaj olarak gösterilmekte.

Tabii ki zaman içerisinde alternatifler gelmeye devam edecektir ancak şu an bile yapılan iyileştirmelerin ve yeni güncellemelerin bir hayli beğeni topladığını söylemek gerekiyor. Öyle ki servisin ülkemizde 1,5 milyon kullanıcısı bulunuyor.

Bakınız: Instagram Hikayelerde Müzik Özelliği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz