Ana Sayfa Hayat Cinsellik Orgazm Garantili 6 Sevişme Pozisyonu

Orgazm Garantili 6 Sevişme Pozisyonu

151
0

Kadın ve erkeğin doğası gereği cinsellik yaşaması gerekmektedir ve bunu yaşarken cinselliğin daha keyifli olması için Orgazm Garantili 6 Sevişme Pozisyonunu okurlarımıza derledik. Öyleki cinsellik çiftlerin mutluluğu için sadece bir ihtiyaç olarak değil de, her iki tarafın da zevk aldığı bir konu olduğunda daha iyi sonuçlar ortaya çıktığı görülmektedir. Bu konuda cinsel ilişkinin en son noktası; yani doruk noktası olan orgazm ön plana çıkmaktadır. Genellikle bilinen yaygın düşünce; erkeklerin orgazm olmak konusunda mecbur, kadınlar için ise zor olduğudur.  Ancak doğru şekilde yapılan seksin sonunda her iki taraf da doruğa ulaşabilmektedir. Şimdi doğru uygulandığında Orgazm Garantili 6 Sevişme Pozisyonuna gözatalım.

Orgazm Garantili 6 Sevişme Pozisyonu 1:
Kadının üstte ve erkeğin altta olduğu bir pozisyondur. Erkek altta olduğundan dolayı, kadın daha rahat bir şekilde kontrolü ele alır. (Orgazm Garantili 6 Sevişme Pozisyonu 1)

Orgazm Garantili 6 Sevişme Pozisyonu 1:

Jokey Pozisyonu

Kadının üstte ve erkeğin altta olduğu bir pozisyondur. Erkek altta olduğundan dolayı, kadın daha rahat bir şekilde kontrolü ele alır. Böylece daha kolay bir şekilde orgazm olma şansını elde eder. Aynı zamanda erkek de eğer seks kölesi olmayı seviyorsa, daha kolay bir şekilde zevk alabilecektir.

Orgazm Garantili 6 Sevişme Pozisyonu 2:

Kelebek Pozisyonu

Misyoner pozisyonuna benzer bir şekilde yapılan bu pozisyonda, kadının sırtı ve kalçası yatağın ayak ucundadır. Erkek ise ayakta durur. İlişki bu şekilde gerçekleşir. Kadının klitorisi daha fazla uyarılacağı için orgazm da daha kolay gerçekleşir.

Orgazm Garantili 6 Sevişme Pozisyonu

Orgazm Garantili 6 Sevişme Pozisyonu 3:

Misyoner Pozisyonu

Çiftler arasında orgazm pozisyonları olarak en çok tercih edileni misyoner pozisyonudur. Kadın yatağa sırt üstü uzanır ve erkek de kadının üzerine doğru uzanır. Bu pozisyonda, erkek daha rahat hareket ettiğinden dolayı ve kadının hareketi kısıtlı olduğundan dolayı, bazı kadınlar için sıkıcı olabilmektedir. Ancak tatmin olma konusunda penis vajinanın derinliklerine çok rahat şekilde indiğinden dolayı, iki taraf da mutlu olabilmektedir.

Orgazm Garantili 6 Sevişme Pozisyonu 4:

Çarpı Pozisyonu

Bu pozisyon, diğerlerine göre görünüşte karmaşık gelebilir. Zira kadın ve erkek yüz yüze dururken, bacakları ise çarpı şeklinde birbirinin içine geçmektedir. Misyoner pozisyonunun yan yatarak gerçekleşmesi şeklinde de tanımlamak mümkündür. Ancak bu pozisyonda her iki tarafın da hareket kabiliyeti doğal olarak kısıtlanmaktadır.

Orgazm Garantili 6 Sevişme Pozisyonu

Orgazm Garantili 6 Sevişme Pozisyonu 5:

Makas Pozisyonu

Bu pozisyonda ise erkek sırt üstü bir şekilde yatağa uzandıktan sonra dizlerini büker. Kadın ise yüz üstü bir şekilde, ata binme pozisyonunda olarak bir bacağı erkeğin kalçasının yanına dayar; diğer bacağı ise erkeğin bacak arasında kalır.

Orgazm Garantili 6 Sevişme Pozisyonu 6:

Mutfak Tezgahı Pozisyonu

Birçok çiftin fantezisi olan mutfak tezgahı pozisyonu orgazm olma konusunda da son derece etkilidir. Kadının kalçası tezgahın ucunda olacak şekilde sırt üstü tezgah üzerine uzanır. Erkek ise ayaktadır ve ilişkiye bu şekilde girer. Penis, vajina içerisinde en derin noktalara ulaşacaktır. Bu nedenle daha rahat tetiklenir. Aynı zamanda fanteziler, orgazm olma konusunda büyük bir etkendir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz