Whatsapp Netflix ile Mesajlaşma Ekranında Kullanılabilecek

0 0

Whatsapp Netflix İle Buluşuyor

Son zamanların en sevilen mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp’a yeni bir özellik daha geldi, bu özellik daha önce Youtube platformu için yayınlanmıştı.
Bunun devamının geleceğini bildiren Whatsapp konu hakkında bilgi vermedi ve bu güncellemelerin neler olacağından bahsetmedi.
Son gelen IOS güncellemesi ile hangi konu üzerinde çalıştıkları da açıklığa kavuşmuş durumda. Artık Whatsapp Netflix ile Mesajlaşma Ekranında da karşımıza Çıkacak…

Whatsapp Youtube İle Kullanılmaya Başlanmıştı


Daha önceden Youtube videoları için gelen Ekran içinde ekran özelliğini Whatsapp, bu sefer de Netflix için getirdi, soruları duyar gibiyiz, neden Whatsapp üzerinden dizi ya da film izlensin ki.
Ancak durum pek de öyle değil, Whatsapp yeni gelen Netflix desteğinde videoları Fragman paylaşma amacı ile yaptığını açıkladı, tabi bu uzun dizi ve film sahnelerini paylaşamayacağınız anlamına gelmiyor.

Whatsapp ile Netflix Entegrasyonu Ne Zaman Gerçekleşecek ?


Ekran içinde ekran özelliği sayesinde Whatsapp, Youtube platformunda daha hızlı gezinmeler ve hedefe daha hızlı ulaşmayı sağlıyordu, ekran içinde ekran özelliğinin daha da gelişeceği aşikâr ancak başka hangi uygulamaya gelir ne zaman gelir kesin bir bilgi bulunmamakta.
IOS Cihazlara sahip kullanıcılar, AppStore’dan son yayınlanan güncelleme ile bu özelliğe kavuşabilirler. Android için ne zaman yayınlanacağı ise henüz açıklanmadı.
İlginizi Çekebilir: En İyi iOS 13 Özellikleri

Bir Cevap Yazın