10 Maddede Boğa Burcunu Tanıyalım

Toprak grubundaki boğa burcu insanı, 20 Nisan ve 20 Mayıs tarihleri arasında doğmuştur.

Boğa Burcu Belirgin Karakter Özellikleri

1 - Boğa Burcu Uğurlu Rengi

Venüs gezegeni tarafından yönetilen boğa burcunun en sevdiği renkler pastel ve mavi tonlarıdır. Uğurlu taşı olarak zümrüt taşını seçen boğa burcunun en sevdiği gün de cumadır. Boğa burcu pratik ve güvenilirdir.

2 - Sanat Düşkünlüğü

Sanata ve güzelliğe olan düşkünlüğü ile bilinen boğa burcu duygulara da önem verir. Sanatın her alanına ilgili olmak boğa burcunun özellikleri arasındadır.

İlginizi Çekebilir: 10 Maddede Terazi Burcunu Tanıyalım

3 - Güçlü İradesi

Güçlü bir iradesi ve tahammülü olan boğa burcunun bu özelliği, onun başarılı olmasında büyük rol oynamaktadır.

4 - Boğa Burcu ve Rahatına Düşkün Hali

Boğa burcu rahatının bozulmasına gelemez. Çünkü huzurlu bir yaşam sürmek için çok çaba sarf ederler. Birinin gelip de, bu huzuru bozmaya çalışması, boğa burcunun üzerinde kırmızı mendil etkisi yapacaktır.

5 - Alıngan Ruh Hali

Boğa burcu insanı hızlı karar alamaz ve alınganlardırlar. Bazen hiç olmadık şeylere alınabilirler, o yüzden dikkatli olmakta fayda vardır.

6 - Sakin Ruh Hali

Boğa burcu sessiz ve sakindir, ancak güçlü hareketleriyle bir boğa burcu kolayca ayırt edilebilir. Boğa burcu fazla samimi olmadığı için, girdiği ortamlarda fazla girişken olmaz. Onu ancak bir ikizler burcu ya da koç burcu etkisi altına alarak hareketlerini hızlandıracaktır.

7 - Boğa Burcu Dostluğu 

Boğa burcu insanı ile samimi dost olasıya kadar, sorularınıza vereceği cevaplar kısa ve net olacaktır.

8 - Sinirli Yapısı

Birçok burç boğa burcunun bu özelliğine sinir olsa da, boğa burcunun yapısı böyledir.

9 - Pratik Zekası

Boğa burcu pratik bir yapıya sahiptir. Genellikle işlerini kısa yoldan halletme eğilimi gösterir. Bu da onun rahatlığa olan düşkünlüğünü gösterir.

10 - Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa burcu karşı cinse ilgi duyduğunu belli etmekte biraz zorlanır. Ancak boğa burcu oldukça sabırlı bir insandır. Boğa burcunun huzur ihtiyacı sebebiyle, ani değişiklikler ve belirsizlikler ilişkilerine zarar verebilir. Boğa burcuyla birlikte olan bir insan kendisine değer verildiğini hisseder ve birlikte dolu dolu yaşayabilirler.

İlginizi Çekebilir: Boğa Burcu Diyet Listesi

- OKU HABER, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3440841/10-maddede-boga-burcunu-taniyalim