En iyi 5 Moda Blogu

Sizin İçin Seçtiğimiz Modayı Her Açıdan Takip Etmenizi Sağlayacak En iyi 5 moda Blogu

Eskiden dergi ve gazetelerden takip edip ilham aldığımız ünlülerin yerini moda blogları aldı. İlginizi çekecek ve ilham alabileceğiniz en iyi 5 moda blogunu sizin için derledik!

1.Minimal Güzellik 

Sara Crampton/ harperandharley.com

En iyi 5 Moda Blogundan ilki Avustralyalı bir blogger olan Sara, Harper and Harley adı altında kurduğu blogunu 2008 yılından beri sürdürüyor. Minimal zevkinden ödün vermeyen Sara, sadeliğin zarafeti ile sizi etkileyeceğine eminiz. Üzerinize tam oturan ve minimal çizgilere sahip kıyafetlerin yanı sıra, minimalist yaşam tarzı hakkında da size ilham kaynağı olacak bir blog. Zamansız moda anlayışına uymak isteyenler için ideal!

[caption id="attachment_145882" align="aligncenter" width="1024"] Moda blogları: Sara Crampton[/caption]

2.Her Duruma Özel 

Natasha Ndlovu/ bisousnatasha.com

Natasha aslında yalnızca bir blogger değil bir model ve fotoğrafçı. Kendi stilini gezdiği yerler ve edindiği deneyimlerle yansıtıyor. Natasha, günlük giyim tarzı için yaptığı önerilerde herkesin ulaşabileceği markalar kullanarak dikkat çekiyor. Davetler, düğün gibi özel durumlar için kendi tercihlerinden örnekler vermesi yanında, takipçilerinin ilgisini çekebilecek diğer markalarda bulunan uygun fiyatlı elbiseleri de sıralaması bir harika!

[caption id="attachment_145879" align="aligncenter" width="2000"] En iyi  Moda blogu: Natasha Ndlovu[/caption]

3.Rahatlık Önemli 

Veronika Heilbrunner/ hey-woman.com

Veronika modellik, moda editörlüğü gibi birçok alanda yer almış bir moda bloggerı. Moda dünyasında tarzıyla kendine yer edinmiş olan Veronika, tam bir sneaker delisi! Klasik takım veya şık bir elbisenin altına ilk tercihi rahat bir ayakkabı. Bu moda blogundan sokak stili ve eski kıyafetleri nasıl kombinleyeceğinize dair fikir alabilirsiniz.

[caption id="attachment_145883" align="aligncenter" width="1280"] En iyi 5 Moda blogları: Veronika Heilbrunner[/caption]

4. Ayakkabı Tutkusu 

Sandra Hagelstam/ 5inchandup.com

Ayakkabı tutkusunu "Eğer kendinize tam uyan bir ayakkabı bulduysanız her rengini ve tarzını alın!" diyerek belirten Sandra, ayakkabının çok önemli bir aksesuar olduğunu her gönderisinde vurguluyor. Siz de ayakkabılara takıntılıysanız bu blog moda blogları arasında size en uygun olanı diyebiliriz!

[caption id="attachment_145880" align="aligncenter" width="1023"] En iyi 5 Moda Blogu: Sandra Hagelstam[/caption]

5. Kurumsal Modasever

Lorna Humphrey/ sympkonyofsilk.com

Lorna Humphrey asıl mesleği avukatlık olan bir moda bloggerı. Lorna, kurumsal giyim fikirleri yanı sıra farklı bütçeye sahip parçaların nasıl dengeli biçimde kombinleyebileceğinizi paylaşıyor. Günlük ve duruma özel şık çözümler için takip edebileceğiniz moda blogları içerisinde, tavsiye ederiz.

[caption id="attachment_145881" align="aligncenter" width="2048"] En iyi 5 Moda Blogu: Lorna Humphrey[/caption]

 

- OKU HABER, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3440880/en-iyi-5-moda-blogu