Ünlü Pop Star Madonna Açıkladı: Korona Virüse Yakalandım Ama İyileştim!

Dünyaca ünlü ve bir o kadarda popüler olan Amerikalı pop star Madonna, Şubat ve Mart aylarında düzenlenen Fransa turnesinin ardından Korona virüse yakalandığını bildirdi. Bugün itibariyle de şarkıcı Madonna iyileştiğini açıkladı.

Madonna Şükrederek Gayet İyiyim Dedi!

61 yaşında olan şarkıcı Madonna kendi İnstagram hesabı üzerinden kendinde meydana gelen korona virüs seyri hakkında bilgi verdi. Başlangıçta normal fakat şiddetli grip geçirdiğini düşündüğünü ve korona virüsün semptomları ile ilgili olarak da 7 hafta öncesinde düzenlenen Paris konseri esnasında başladığını belirtti. Madonna, kendisine virüsün bulaşmasını vücudunda meydana gelen antikorlar nedeniyle anlaşıldığını da sözlerinde ayrıca ifade etti. Şükürler olsun gayet iyiyim sözleriyle de şarkıcı iyileştiğini vurguladı.

Madonna Konserleri İptal Edilmişti!

Ayrıca Madonna kendi sağlığının iyi olmadığı gerekçesi ile Paris’te sadece bir gece konser vermişti. Diğer konserlerini ise sakatlanma gerekçesiyle iptal ettirmişti. Madonna konserleri, Madonna hastalanmasa da iptal olacaktı. Çünkü Fransa Mart ayı itibariyle ülke genelinde aktivitelerin bir çoğunu ve konserleri de durdurma kararı almıştı.

Madonna’nın sahnesinde yer alan ekibinde ise pek çok kişide korona virüs antikorlarının olduğu tespit edildi. Geçtiğimiz günlerde ise salgına karşı Brüksel’de düzenlenen bağış kampanyasında Madonna, aşı geliştirme çalışmaları için 1 milyon Euro bağışladığını bildirdi.

- OKU HABER, Sağlık bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4334163/unlu-pop-star-madonna-acikladi-korona-viruse-yakalandim-ama-iyilestim