TV'de Bugün Hangi Diziler Var ? 15 Nisan 2021 Günün Dizileri Perşembe | Kanallarda Bugün Hangi Diziler Var?

Dizi  Avcısı
Dizi Avcısı

TV'de bugün hangi diziler var, günümüz dizilerinden hangilerini seviyorsunuz? TV'de bugün hangi diziler var merak ediyorsanız, sizler için derledik! 

Bugün Hangi Diziler Var? 15 Nisan 2021 Perşembe Günün Dizileri | Dizilerin Yeni Bölüm Fragmanları!


1 - Bir Zamanlar Çukurova

Kanal: ATV 
Saati: 20:00
Bölüm: 92

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölümde Neler Oldu?

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde, Demir, uzun süredir ardında olduğu gizli saklı düşmanı ile karşı karşıyadır! Babasının, sahipsiz bir hanıma saldırdığını, hanımı minicik bir çocukla beraber acımasızca sokakta bıraktığını iddia eden yeğeni olarak tanımış olduğu Fikrettir! Fikretin senelerdir beklediği karşılaşma, eşit olmayan şartlarda gerçekleşmiştir fakat sonucunda yüz yüze olan iki kardeştir. 

2 - Mucize Doktor

Kanal: FOX TV
Saati: 20:00
Bölüm: 58

Mucize Doktor Son Bölümde Neler Oldu?

Mucize Doktor son bölümde, Yeni cerrah Muhsin, Ali şeklinde bir teşhis dehasıdır ve hastane gündemine bomba şeklinde düşer. Kendini tehdit altında hisseden Ali vakayı ondan daha önce çözmeye karar verir. İki dahi hekim tanık olan herkesi şaşkına çeviren, kıyasıya bir mücadeleye girerler. Sonunda kazanan kim olacaktır?

3 - Akrep

Kanal: Star TV
Saati: 20:00
Bölüm: 18

Akrep Son Bölümde Neler Oldu?

Akrep son bölümde, Merve, Aras yardımıyla Ahmet'in elinden kurtulurken, bu sefer Ayşem, Ferdayı görmeye geldiği sırada saldırıya uğrar. Ahmet, haberi alınca Ayşem'in kaldırıldığı hastaneye koşar. Hastanede Ahmetin karşısına ailesini ondan korumak için her şeyi meydana getirmeye hazır Perihan dikilir. Kızı Ayşem'den ne pahasına olursa olsun vazgeçmeyen Ahmet, Ayşeme saldıranın cezasını en ağır biçimde keser.

4- Alev Alev

Kanal: Show TV
Saati: 20:00
Bölüm: 23

Alev Alev Son Bölümde Neler Oldu?

Alev Alev son bölümde İskender, Çiçek'i kurtarabilmek için Bülent'e hücum etti ve bunun cevabında da Bülent yaşamını kaybetti. Cemre ve arkadaşlarının çabaları kararı zamanı yapıt kaçakçılığı yapmış olduğu ortaya çıkan Çelebi ise gözaltına alındı. Çelebi, içerisine düşmüş olduğu durumdan kendini kurtarabilmek için bir çıkış planı tasarlayarak bütün suçu ortağı Dursun Yamana atmak istedi.

- OKU HABER, Dizi Avcısı tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/6944562/dizi-avcisi/tvde-bugun-hangi-diziler-var-15-nisan-2021-gunun-dizileri-persembe-kanallarda-bugun-hangi-diziler-var