İstanbulda yaşayan kadın Malike Okutucu’nun bedeni kedisi ve köpeği tarafından parçalanmış olarak bulundu. Tanınmaz hale gelen Malike O. Adli tıpa gönderildi ancak adli tıp ölüm nedenini belirleyemedi.

İstanbul’da Yaşayan Kadın
İstanbul da kedisi ve köpeği ile ikamet eden 42 yaşındaki Malike O. ‘dan 3 aydır haber alınamıyor 3 aydır kirasını da ödemiyordu. Durum üzerine 3 aydır kirasını neden ödemediğini öğrenmek için arayan ev sahibi Malike O. ‘ya ulaşamadı. Ulaşamadıktan sonra durumdan şüphelenen ev sahibi yakın bir arkadaşını eve yönlendirerek durum hakkında bilgi almasını istedi.

Malike Okutucu istanbulda yaşayan kadın
Ev sahibinin arkadaşı Cevahir Z. Defalarca zile basmasına rağmen kapı açılmadı bunu üzerine Cevahir Z. Ev sahibini arayarak kiracıya ulaşamadığını ve evden kötü kokular geldiğini bildirdi.
Gelişen durumlardan şüphelenen Ev sahibi polise haber verdi ve Olay yerine gelen emniyet güçleri, çilingir yardımı ile kapıyı açtılar. Gördükleri manzara karşısında emniyet güçleri ve Ev sahibi şok oldu.

Genç kadının yaşadığı dairede arama yapan emniyet güçleri Malike Okutucu’nun haftalar önce vefat ettiğini tespit etti.

Adli Tıp Kurumu İstanbulda Yaşayan Kadının Ölüm Nedenini Belirleyemedi

Malike Okutucu istanbulda yaşayan kadın
İstanbulda yaşayan kadının bedeninin evde birlikte yaşadığı 3 Kedi ve 1 Köpek tarafından parçalandığı ve tanınmayacak hale geldiği teyit edildi, Emniyet güçleri parçalanmış cesedi toplayarak Adli Tıp kurumuna gönderdi, Ancak Adli Tıp Kurumu yaptıkları inceleme sonucu ölüm nedenini belirleyemedi.

İlginizi Çekebilir: Kedi Sahiplenmek İsteyenlerin Bilmesi Gereken 5 Şey

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz