OKUHABER

Versace Ilkbahar Yaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Versace Ilkbahar Yaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler
7 views
22 Temmuz 2019 - 14:40

Versace, modaya ve hayata dair lüksü ve ihtişamı simgeleyen dünyaca ünlü bir marka. Gianni Versace tarafından kurulan lüksün markası, gün geçtikçe büyüyerek moda dünyasında yeni çığırlar açtı. Sofistike tarzıyla özellikle kadınların güçlü ve feminen yanını sergileyen Versace ilkbahar yaz 2019 defilesi koleksiyonunda yine birçok insan için bir yaşam tarzı haline geldi.

 versace ilkbahar yaz 2019 defilesi

Versace Nedir?

Versace ilkbahar yaz 2019 defilesini incelemeden önce Versace nedir, sorusuna cevap vermek gerekmektedir. Versace, ünü tüm dünyayı sarmış olan bir İtalyan markasıdır. Kıyafet tasarımlarıyla ismini duyurmaya başlayan ünlü marka, tasarım ruhunu aksesuar, parfüm, dekorasyon, ev tekstili, mobilya ve lüks otel dünyasına da taşıyarak bir imparatorluk haline geldi.

 versace ilkbahar yaz 2019 defilesi

Anlaşıldığı üzere Versace Nedir sorusuna verilebilecek birçok yanıt var. Bu durumda, Versace lüks bir hayat anlamına geliyor diyebiliriz. İtalya’dan çıkan marka şu an tüm dünya tarafından yakından takip ediliyor, marka başta moda olmak üzere etkinlik gösterdiği her alanda o yılın akımını belirliyor. Versace ilkbahar yaz 2019 defilesi buna en güzel örnek.

versace 2019 ilkbahar - yaz defilesinde yeni koleksiyonunu sergiledi

Versace Amblem Simgesi

Versace markasının yaratıcısı olan Gianni Versace, yunan mitolojisinden etkilenerek Medusa’yı kendisine amblem olarak seçti. Yunan mitolojisinin en güzel kadınlarından biri olan Medusa, sadece güzelliği ile değil fantastik ve sıra dışı hikâyesiyle de tarihe konu olmuş bir isim. Gianni Versace, tasarımlarında anlatmaya çalıştığı kadın ruhunun yansımasını Medusa’da bulduğunu düşündü ve Versace Amblem simgesi bu şekilde ortaya çıktı.

Versace amblem Yunan mitolojisindeki Medusa'dan etkilenerek yapıldı

Kırmızı Halıda Versace

Kırmızı halıda Versace gelmiş geçmiş en ünlü kişilerin en çok tercih ettiği marka şüphesiz. Özellikle de gözler kırmızı halıya çevrildiğinde objektifler önünde yürüyen güzel ve ünlü kadınlar, kusursuz olabilmek için tercihini Versace’den yana kullandı. Angelina Jolie, Kate Moss, Selena Gomez, Rihanna, Nicole Kidman ve Jennifer Aniston gibi birçok ünlü isim Versace’den vazgeçemiyor.

V

Versace İlkbahar – Yaz 2019 Defilesi

Ünlü ve lüks markanın vazgeçilmez sofistike tarzını her zamanki gibi Versace ilkbahar – yaz 2019 defilesinde görmek mümkün. Versace Defile deyince akla yine şıklık ve feminen kadın gelecek fakat bu defa biraz daha eğlenceli bir tarzla. Versace bu yıl daha renkli ve hareketli.

Versace ilkbahar yaz koleksiyonunu tanıttı.

Versace 2019 ilkbahar – yaz 2019 defilesi koleksiyonu, desen ve renkleriyle dikkat çekiyor. Bazen tek parça bazen de iki ya da üç parçadan oluşan tasarımlar desenleriyle oldukça hareketli. Neon renkler, çiçek ve çizgi desenleri Versace stiliyle yeniden moda oluyor. Saten elbiseler, pantolon ve ceketlerden oluşan Versace 2019 Ilkbahar – yaz defilesi koleksiyonu, yine ve yeniden moda dünyasına “işte bu” dedirtti.

Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
udemy course download free

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.