Fatih Terim'den Sitem

Galatasaray Konyaspor ile 1-1 berabere kaldığı karşılaşmanın ardından Teknik Direktör Fatih Terim yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Terim, “Son iki senenin şampiyonu lige böyle başlamamalıydı ama futbol böyle bir şey” yorumu yaptı.

Terim'den Açıklama..

İlk olarak karşılaşmayı değerlendiren Teknik Direktör Fatih Terim, “Karşılaşmanın ilk yarısında tamamen baskılı bir oyun sergiledik. Gole kadar olan bölümde, hatta Seri’nin atılmasına kadar muhteşem bir oyun ortaya koyduk.

Çok da iyi oynadık. İlk yarı oyunun kontrolü tamamen bizdeydi, oyunu bu kadar forse etmiş, hep istemiş bir hayli de yıpranmış bir takım için karşılaşmanın son 15 dakikasında 10 kişi kalmak büyük bir handikap açıkçası Ne Marcao’nun ne de Seri’nin gördükleri kartlar profesyonelliklerine yakışmadı.

Hakemler iki pozisyonda da haklıydı. Bugünkü hakemin gidip VAR’a bakması ve atması da doğru. İki haftanın hakemi de çok güzel maçlar yönettiler. Anca bu hafta çıkabildiğim için şimdi söylüyorum bunu. Biz kendimize bakacağız, son saniyelerde auta giden top Donk’a çarptı ve rakibin önünde kaldı. Demek ki oluyor böyle şeyler. İkinci yarının başında Seri atılana kadar oynadığımız oyun bizim daha da geliştirerek oynamamız gereken bir oyun. Maalesef şampiyona yakışan bir oyun oynayamadık ama bundan sonra hem oyun olarak hem de netice olarak keyif vermeye başlarız umarım” diye konuştu.

BAKINIZ: ANKARA ÜNİVERSİTESİNDE YENİ ATÖLYE AÇILDI.

- OKU HABER, Sağlık bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3441050/fatih-terimden-sitem