Müge Anlı Son Dakika Bugün ! Mehmet Elbay Kaybı Ortaya Çıkarıldı!

Geçtiğimiz günlerde 5 aydır kayıp olan kızını bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına başvuru yapan Zeynep Ergül, yeni gelişmelerle karşımızda! Mehmet Elbay Kaybı Ortaya Çıkarıldı!

Müge Anlı, Mehmet Elbay Kaybını Araştırıyor!

Aylar öncesinde kaybolan Mehmet Elbay, konusunda Zeynep Ergül ne biliyor? Zeynep Ergül’ün evinin ekranlara gelmesiyle ortaya çıkan ayrıntılar oldukça dikkat çekiciydi. İddialara göre Mehmet Elbay kaybolup, bulunamamıştı. Aylar öncesinde iki kardeşin yaptığı ev kavgasının ekranlara gelmesiyle Zeynep Ergül’ün de bu işin içerisinde olduğu ekranlara yansıtıldı. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Zeynep Ergül’ün eski eşini ağabeyi Cahit’in bıçakladığını itiraf etti. Fakat ben şikayeti kocam bıçaklandıktan sonra yapmıştır. Müge Anlı; Zeynep Hanım, ;“Benim kocam, Cahit’e bak bana azı dişimi gösteririm bu işi açarım demiş. Cahit de onu bıçaklayarak göz dağı vermiş.” Demişsiniz. Bu iş dediği de Mehmet Elbay’ın kaybı. Bu sözleri siz kullandınız. Ne dediğinizi tekrar söyleyin. Mehmet Elbay konusunda ne biliyorsunuz? Açıklayın. Dedi.

Zeynep Ergül; Daha önce vermiş olduğu bir dilekçe de Cahit’e; ”Dişimi gösterir, Müge’ye çıkar, Mehmet Elbay’ın dağa kaldırılıp yakılıp yok edildiğini anlatırım” dediği ortaya çıktı. Fakat Zeynep Ergül, Bu konuyla ilgili bir şey bilmediğini ısrarla iddia ederken, yeni gelişmeler konusunda sizlere haber vermeye devam edeceğiz. Takipte kalın.

Zeynep Ergül Neden Gizliyor?

Müge Anlı İle Tatlı Sert programı izleyicileri ve Müge Anlı tarafından yapılan araştırmalar ve Zeynep Ergül’ün yaptığı tutarsız açıklamalar sonucu Zeynep Ergül, Mehmet Elbay cinayeti ile bildiklerini gizlediği tahmin edilmekte. Gizleme nedeni olarak da eşini koruduğu düşünülen Zeynep Ergül, konusuyla ilgili gelişmeler neler olacak diye herkesin kafasında sorular oluşmakta.

Mehmet Elbay’ın kızı program da sinir krizi geçirerek Zeynep Ergül’ün üzerine gitmeye devam etmekte. Bugünki programda herhangi bir açıklama yapmayan Zeynep Ergül, yalnızca amacının kızını bulmak olduğu konusunda ısrar etse de herkes, doğrunun ne olduğunu bilmekte. Fatma’nın dün programda söylediklerini tasdikleyen Müge Anlı; “Bu gibi hayata sahip olan ailenin içerisinde kızın evden ayrılması elbette doğru. Ben hiç bir evden kaçma olayına doğru olarak bakmam ama bu kez Fatma’nın yaptıkları doğru. “ dedi. 

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3441261/muge-anli-son-dakika-bugun-mehmet-elbay-kaybi-ortaya-cikarildi