Tablet ve iPad Kullanıcıları Wifi UltraBoost İle Wi-Fi Hızında Büyük Artış Görecek!

Tablet ve iPad kullanıcıları nihayet internet hızlarını büyük ölçüde artırmanın ve mümkün olan en düşük fiyata en iyi şekilde yararlanmanın bir yolunu buldular. Tablet ve iPad Kullanıcıları Wifi UltraBoost İle Wi-Fi Hızında Büyük Artış Görecek!

İnternetin günün en yoğun saatlerinde ne kadar yavaşlaştığını hiç fark ettiniz mi? Evinizin duvarları oldukça kalın ise, internet hızınızı yavaşlatıyorsa bu ürün sizin için oldukça kullanışlıdır. Eğer internet planınız daha ucuz olanlardan biriyse, Youtube, Netflix'i izleyememeniz veya "yoğunluk" saatlerinde skype araması dahi yapamayacaksınız.

Bu kulağa adil gelmiyor, değil mi?

Neyse ki, sonunda bir çözüm var! Buna ve diğer sinir bozucu internet problemlerine bir son vermek sadece basit ama dahi bir cihaz gerektiriyor!

Yıllardır Almanya'nın en büyük internet sağlayıcılarından birinde çalışmakta olan eski bir mühendis, bu sorunu çözmek için bu fikri ortaya koydu. İnsanların bazen zar zor çalışan hizmet için tam fiyat ödediğini ve internet operatörlerinin bu süreci kontrol ettiğini her zaman biliyordu… Bunun bir parçası olmaktan asla mutlu olmadılar. Onun çözümü, WiFi'nin menzilini yükseltirken ve evinizin etrafındaki hızı artırırken, ISS'nin hızını düşürerek atlayabilecek bir cihaz yaratmaktı . Ve bu cihaz üretildi.  Deneme günlerinden sonra nihayet istediği sonuca ulaştı ve adı “Wifi UltraBoost” olarak nitelendirdi .

Wifi UltraBoost nasıl çalışır?

Bunu açıklamanın gerçekten basit bir yolu var . Bu durumdaki en büyük sorun, internet servis sağlayıcılarımız tarafından satılan ucuz Wi-Fi yönlendirici kutularıdır.

Evlerimizin kalın duvarları zaten zayıf sinyallerin tam hızda yayılmasını önlüyor. Birden fazla cihaz bağlamanın neredeyse imkansız olduğundan bahsetmiyorum bile… Wifi UltraBoost, herhangi bir prize takılarak bu sorunun üstesinden gelmeye yardımcı olur!

Bunu düşündüğünüzde, Wifi UltraBoost bir mucize gibi geliyor - iki modern Wi-Fi yönlendirici ve bir avuç içi aygıtta güçlü bir amplifikatör. Gerçekten muhteşem bir tasarım. Wifi UltraBoost mevcut sinyalinizi görür, özelliklerini geliştirir ve daha sonra güçlendirilmiş Wi-Fi'yi yolda karşılaştığı tüm engeller üzerinden iletir.

Wifi UltraBoost Özetle Nedir?

Herhangi bir zamanda ve evinizde herhangi bir köşesinde ek ücret ödemeden daha hızlı ve daha güçlü bir internet bağlantısı sağlar.

Wifi UltraBoost'un ana özellikleri nelerdir?

Wifi UltraBoost hangi sorunları çözer?

Sonunda sinir bozucu internet sorunlarını çözmek için sadece 3 basit adım atıyor: Adım 1: Resmi web sitesinden Wifi UltraBoost'u alın Adım 2: Wifi UltraBoost'u bir prize takın ve yapılandırmayı başlatın Adım 3: Wi-Fi hızınıza hayran kalın!

- OKU HABER, Bilim ve Teknik bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3441709/tablet-ve-ipad-kullanicilari-wifi-ultraboost-ile-wi-fi-hizinda-buyuk-artis-gorecek