Katlanabilir Teknoloji Samsung Galaxy Fold

Teknolojide devrim niteliğindeki çalışmalara imzasını atan Samsung firması cep telefonu ve diğer akıllı cihaz modelleri ile de dünya devi olmaya devam ediyor. Piyasaya sürdüğü her modelle ayrı ses getiren marka güncel gelişmeleri başarılı bir şekilde yorumlarken, kullanıcıların beklentilerinin ötesini karşılamak için her geçen gün vizyonunu geliştiriyor. Bu cihazların bir yenisi daha piyasaya girmiş bulunmakta. Katlanabilir Samsung Galaxy Fold...

Teknik ve mekanik özellikleri bakımından dayanıklılığı ile geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan marka yeni dönem dijital uygulamalarda yerini kimseye kaptırmamaya kararlı.

[caption id="attachment_176871" align="aligncenter" width="820"] Samsung rakipleri ile kıyasıya bir mücadele içinde...[/caption]

Hitap ettiği kitlede oluşturduğu imajı üst basamaklara taşımak, sadece cep telefonlarında değil, tüm elektronik cihazlarda en iyisi olmak için gecesini gündüzüne katan Samsung rakipleri ile kıyasıya bir mücadele içine giriyor.

Cep telefonu özelliklerinde beklentilerin artması, markaların devrim niteliğindeki yenilikler ve teknolojinin gelişmesi derken ortaya çıkarılan modeller baş döndürücü bir boyut kazanıyor.

[caption id="attachment_176872" align="alignnone" width="820"] Garanti hizmetleri, 7/24 teknik destek, mutlu müşteriler ve dayanıklı cihazlar denildiğinde ilk akla gelen marka olan Samsung...[/caption]

Garanti hizmetleri, 7/24 teknik destek, mutlu müşteriler ve dayanıklı cihazlar denildiğinde ilk akla gelen bir marka olan Samsung hem ülkemizde hem de dünyada güven duyulan bir isim olma ünvanını korumayı başarıyor.

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy Note 10 Plus ile gelen yenilikler neler?

Ezber Bozan Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold Modeli

Cep telefonunuza bakış açınızı değiştiren bu cihazın özelliklerine inanamayacaksınız. Üstün teknik özellikleri bir tarafa, katlanabilir bir cep telefonu hayal edin. Hata hayal etmekle kalmayın aynı zamanda netten araştırma yaparak tüm yönleri ve görselliği ile bizzat inceleyin.

[caption id="attachment_176870" align="aligncenter" width="820"] Tıpkı bir not defteri gibi katlanan ve açıldığında tek bir sayfa menüsü özelliği kazanan bir cihaz.[/caption]

Kapak rengi olarak dört farklı çeşitte piyasaya sürülecek olan cihazı incelemeye ekran özellikleri ile başlayabiliriz. Tıpkı bir not defteri gibi katlanan ve açıldığında tek bir sayfa menüsü özelliği kazanan bu cihazı tek ya da çift katlı olarak kullanabilir, aynı anda tek ekrandan üç farklı işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Örneğin aynı anda video izlediğinizi, telefon görüşmesi yaptığınızı ve bir alışveriş sitesinde gezindiğiniz düşünün, harika değil mi?

Galaxy Fold Cihazın Teknik Özellikleri

Cihazı çift taraflı olarak açtığınızda 7.3 inçlik bir ekran boyutu elde ediyorsunuz. Piksel boyutu olarak ise 1536*2152 çözünürlük düzeyine sahip olan Galaxy Fold katlandığında bildiğimiz akıllı telefon formatına dönüşebiliyor.

[caption id="attachment_176868" align="alignnone" width="820"] Cihazı çift taraflı olarak açtığınızda 7.3 inçlik bir ekran boyutu elde ediyorsunuz.[/caption]

Kapak ekran boyutu 21:9 olan telefon aynı zamanda 420 ppi yoğunluğu ile kullanıcılarına farklı bir deneyim özelliği sunuyor.

Yüksek Depolama Alanı

Telefonun bellek özellikleri ise son derece ideal. 512 GB dahili depolama alanı sayesinde sınırları aşıyor ve bellek hafızası sıkıntısını gerilerde bırakıyorsunuz. 12 GB ram kapasitesini destekleyen dahili bellek özelliği sayesinde Galaxy Fold hiçbir şeyi almam demiyor.

[caption id="attachment_176869" align="aligncenter" width="820"] Samsung Galaxy Folf 5 adet kameraya sahip[/caption]

5 Adet Kamera ve Yüksek Kapasiteli Batarya

5 adet kameraya sahip olan modelde ön tarafta iki, arka tarafta ise üç kamerası bulunuyor.

Bu güzel cihazın heyecan veren bir başka özelliği ise dayanıklı bataryası. Baktığımızda kapasite olarak 4380 mAh’lık batarya bu özellikteki bir cihazın ihtiyacı olan enerjiyi karşılıyor.

Kablolu ve Kablosuz Şarj

İsterseniz kablolu, isterseniz kablosuz olarak şarj edebileceğiniz Samsun Galaxy Fold bu özelliği sayesinde bulunduğunuz her ortamda sizlere esnek kullanım avantajı sağlıyor.

Fiyat Aşırı Yüksek

Yeni çıkan bir model olduğu için güncel fiyatı şu an oldukça yüksek. Galaxy Fold tasarımcılarının bu telefonu üretmesinin nedenleri arasında rakiplerinin piyasaya sürdüğü yeni modellerin yanı sıra hedef kitlenin çok yönlü beklentileri de var. Yurt dışı fiyatının 2000 dolar civarı olduğu düşünülürse bu cihazın Türkiye fiyatı 20 bin TL'yi bulacak gibi görünüyor. (ÖTV ve Diğer Vergilerle)

Yoğun Çalışan İş Adamlarına Uygun

Baktığımızda Samsung Galaxy Fold iş adamları, sürekli seyahat halinde olanlar, kırtasiye yükünü sanal ortama indirgeyerek iş işlemlerini basitleştirmeye çalışanlar tarafından çok tutulacağa benziyor.

Çünkü geniş ekran tasarımı sayesinde görüntülü toplantılar ve brifingler için de son derece ideal olduğu gibi diğer cihazlar kadar yer tutmuyor. Ayrıca eğitimciler ve öğrencilerin de dikkatini çeken Samsung Galaxy Fold aynı anda ciltler dolusu bilgiye ulaşmak ve kullanmak anlamına da geliyor.

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3442823/katlanabilir-teknoloji-samsung-galaxy-fold