2019 Modasında Vintage Esintiler

Günümüz modası artık geçmişe dönüş yapıyor. Zamansız, sade ve şık parçalardan oluşan yeni kreasyonlar vitrinlerde ki yerlerini çoktan almaya başladı bile. Gelin hep beraber bizde bu zamansız parçalara göz atalım.

1.      Puantiye tekrar aramızda

Puantiye desenler yeniden her yerde. Bu sezon kafamızı çevirdiğimiz her yerde onu görüyoruz. Tekrardan bizimle buluşan puantiye zamansız parçaların başında geliyor ve çoktan rafların baş tacı olmuş durumda. Takım modeller arasında da çok fazla tercih edilen puantiye yerini geçmişte olduğu gibi günümüz modasında da sağlamlaştırmış görünüyor.

2.      Alt Üst Takımlar

Alt Üst takımlar sezonun en vazgeçilmezlerinden! Sokak modasına bu denli renk katan en zamansız moda akımı diyebiliriz bu parçalara. Hemen hemen girdiğimiz her mağaza ve butikte fazlaca gördüğümüz bu takımlar sezonun en trendi olmayı çoktan başardı. Renk renk ve farklı modellerde olan takımlar modaya gönül vermiş hanımların dolabında çoktan yerini aldı.

3.      İspanyol Paça Pantolonlar

Herhalde kafamızı şöyle bir geriye çevirip baktığımızda hepimizin en sık gördüğü her sezonun en trend parçalarından biri olan İspanyol paçaların dönüşüne sevinmeyen yoktur. Özellikle bacak boyundan dert yanan hanımların göz bebeği olan bu zamansız trend geçmişten günümüze vitrinlerde ki yerini en sağlam koruyanlardan. Kısa veya uzun her kadının kendisini içinde daha iyi hissettiği İspanyol paça pantolonlar zamansızlığın en büyük simgelerinden.

4.      Uzun Etekler

Annelerimizin hatta anneannelerimizin belki de en vazgeçilmez en tutkunu oldukları diz altı etekler, ben de unutulmadım ve buradayım dedi. Son zamanlarda en fazla gördüklerimiz arasına giren renk renk, desen desen bu eteklerin meftunu oldukça fazla. Özellikle baharın simgesi haline gelen bu zamansız trend şık ve spor olarak kombin yapmaya çokta açık.

İstersen düz bir t-shirt ile gündüz gözleri üzerine çekebilir istersen şık bir gömlek veya bluzla gecenin parlayanı olabilirsin. Herkesin tarzını yansıtabileceği ve kendi yorumunu katabileceği bu zamansız trend asla unutulmayan ve her daim yerini koruyanlar arasında.

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3443057/2019-modasinda-vintage-esintiler