Lenovo Smart Tab 10 Özellikleri ve Fiyatı

IFA kapsamında yeni seri ürünleri bir bir sunan Lenovo, sadece akıllı telefonlar üzerine odaklanmadı. Bunun yanında tablet modelleri de sunuldu. Yeni sunulan tablet modelleri içerisinde en çok dikkat çeken model ise Lenovo Smart Tab 10 tableti oldu.

Hem fiyatı uygun hem de özellikleri dikkat çekecek olan tabletin şimdiden ilgi topladığını söylemek yanlış olmayacaktır. Dilerseniz sözü hiç uzatmayalım ve yeni tablet modellerinin tasarımı ile özelliklerini değerlendirelim.

Lenovo Smart Tab 10 Tasarımı

Yeni modelin tasarım kısmında yoga serilerini yansıttığını görmek mümkün oluyor. Üst kısımda hoparlörlerin bulunduğu silindir şeklinde bir kısım var.

Bunun dışında kullanışlı bir ekran alanı var. Çerçeveleri dikkat çeken modelin, bir de destek noktası var. Bu destek noktası istenildiği zaman açılabiliyor ve tableti stant pozisyonunda da kullanabiliyorsunuz.

Lenovo Smart Tab 10 Özellikleri Neler?

Yeni modelin özellikleri kısmında da ideal bir fiyat performans serisi görüyoruz. Bu modelde Snapdragon 439 serisi işlemciler kullanılıyor. 3 GB ve 4 GB RAM bellek miktarı olmak üzere iki farklı seçenek de sunan serinin 10.1 inçlik bir ekranı bulunuyor.

Bu ekranın çözünürlük değeri ise 1920 X 1200 piksel olarak açıklanmış durumda. 5 MP değerinde arka kamerası ve 2 MP değerinde de ön kamerası bulunan tablet modelinin fiyatı ise 250 dolar olarak açıklandı. Cihaz ay sonunda satışa çıkmış olacak. Ülkemizde de bu modelin 1300 – 1400 TL bandında olması bekleniyor.

Bakınız: 2020 Opel Corsa-E Rally Tanıtıldı..

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3443142/lenovo-smart-tab-10-ozellikleri-ve-fiyati