CNN Türk TV'de Ahmet Hakan ile Eski CHP Milletvekili Gökhan Günaydın Arasındaki Gergin Polemik

CNN Türk TV’de yayınlanan tarafsız bölge programında kıyamet koptu. Eski AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner’in 2013 yılında FETÖ davetlisi olarak 4 milletvekilinin Amerikaya gittiğini söylemesi üzerine programa bu davetin haberini yapan gazeteci ve eski bir CHP Milletvekili olan Barış Yarkadaş programa bağlandı.

Haberi kendisinin yaptığını ve CHP vekillerinin böyle bir davete gitmelerini o dönemde eleştirdiğini ancak CHP vekillerinin herhangi bir FETÖ bağlantısı olmadığını, aynı davette 6 AK Parti milletvekili olduğunu da söyledi.

Barış Yarkadaş’ın telefonu kapandıktan sonra, konuya ilişkin ismi geçen eski CHP Milletvekili Gökhan Günaydın ısrarla yayına bağlanmak istedi. Yayına gergin bir şekilde bağlanan eski vekil Günaydın önce Eski AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner ile laf dalaşına girdi. Karşılıklı ağır sözler söylendikçe ortam iyice gerginleşti.

Ağır bir şekilde Ahmet Hakan'ın programını da eleştirimesi üzerine Ahmet Hakan bağlantıyı kestirerek, Gökhan Günaydın’a siz saygısız bir insansınız. 20 yaşında sizi program için arayan bir bayan personelimizin telefon numarasını twitterda ifşa ettiniz hadi oradan diyerek ilginç bir polemik daha başlattı.

Tartışma programlarında ki gerginliklerin eleştirildiği bu dönemde canlı yayında bir skandal daha gerçekleşti…

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3605379/cnn-turk-tvde-ahmet-hakan-ile-eski-chp-milletvekili-gokhan-gunaydin-arasindaki-gergin-polemik