Bimde Bugün Neler Var (31 Ocak 2020 Cuma Gününe Özel)

Bimde Bugün Neler Var ( 31 Ocak 2020 Cuma Günü). Bim, her gün milyonlarca insanın alışveriş yaptığı önemli market zincirlerimizden biridir. Her hafta düzenlenen indirimler sayesinde, birçok ürün oldukça ucuz fiyata alınabilmektedir. Bim bu hafta itibariyle başta teknolojik ürünler olmak üzere birçok ürünü uygun fiyat etiketiyle satışa sunmayı planlamaktadır. 31 Ocak tarihi ile birlikte Bim market zincirlerinde hangi ürünler indirimli fiyatıyla satışa çıkacak gelin birlikte inceleyelim. Bakalım Bim'in şuan ki aktüel kataloğunda neler yer alıyor. İşte Bimde olanlar:

2. Nesil AirPods ve Şarj Kutusu

Geçtiğimiz dönemlerde’ de Apple ürünlere zaten Bim bu sefer, kablosuz kulaklığı satışa çıkarıyor. 31 Ocak itibariyle tüm Türkiye’ de bulunan mağazalar’ da satışa çıkacak ürün 849 TL fiyat etiketiyle dikkat çekiyor.

Philips 10.000 mAh Alüminyum Kasa Taşınabilir Şarj Aleti

Bim aktüel ürünler listesinde yer alan Philips marka taşınabilir şart aleti 75 TL fiyat etiketiyle satışa çıkmakta ve ayrıca 6 ay taksit imkanı bulunmaktadır. Taşınabilir şarj cihazının kutusundan ayrıca 1 adet USB kablosu çıkmaktadır.

Katlanabilir Yatak

Bim aktüel ürünleri içerisinde müşterilere sunulan ve en çok dikkat çeken ürün ise katlanabilir yatak oldu. Hem koltuk hem yatak olabilme özelliği taşıyan bu ürün 31 Ocak tarihi itibariyle satışa sunulacak üstelik sadece 160 TL.

31 Ocak İtibariyle Satışa Sunulacak Diğer Ürünler

BİM aktüel ürünler kataloğunda neler olduğunu henüz bilmiyoruz. Aktüel ürünler kataloğu yayınlanmadı. Aktüel ürünler kataloğu yayınlandığında vereceğiz. Bim saat kaçta açılıyor diyenler için, haftanın her günü saat 10.00 da açılmaktadır. Bim her zaman indirimler yapmaya devam ediyor. Her hafta neler olduğunu görebilmek için bizi takipte kalın. Bir sonraki kataloğumuz a101 olacak.

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3621314/bimde-bugun-neler-var-31-ocak-2020-cuma-gunune-ozel