Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir Şoförleri Ziyaret Etti

Kampüs Birlik Kooperatif Otobüs şoförleri sıkıntılarını dile getirmişti. Bunun üzerine Ak Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, şoförlerin yanına giderek sıkıntılarını dinledi İki taraf bu görüşmeden mutlu ayrıldı.

Balıkesir’deki mor otobüs şoförleri bazı sıkıntılarının olduğunu yerel medya kuruluşları ile duyurmak istedi. Bu girişim cevap buldu ve konuya Balıkesir milletvekili el attı. Otobüs şoförlerinin derdini dinlemek, sıkıntılarını çözmek ve isteklerini yerine getirmek için onlarla buluştu.

Esnafımızın Yanındayız

Sıkıntıların çözümü için ne gibi alternatifler bulunabileceğini konuşmak isteyen Aydemir;

“ Gerek Büyükşehir gerekse bizler şoför esnafımızın yanındayız.”

İfadelerini kullanarak birliktelik mesajı verdi.

Kampus Birlik Kooperatif Otobüs şoförleri ile bir araya gelen, sorunlarını ve taleplerini dinleyen milletvekili, taleplerin gerçekleşmesini sağlamak için harekete geçti. Bu kapsamda Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanvekili Yasin Sağay ile görüşen Aydemir, yanındayız mesajı verdi. Açıklamalarda bulunan Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir;

“Gerek Büyükşehir gerekse bizler şoför esnafımızın yanındayız. Sizler böyle özveri ile çalıştıkça, vatanımıza, milletimize hizmet ettikçe bizler de sizlerin sorunlarınızı çözmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Benim kapım hepinize açık.”

dedi.

Şoförlerden Pakize Mutlu Aydemir’e Teşekkür

Bir araya gelen taraflar görüşmeden mutlu ve umutlu şekilde ayrıldılar. Kampus Birlik Kooperatif Otobüs şoförleri, yanlarına gelerek taleplerini ve sıkıntılarını dinleyen Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir’e teşekkür ettiler. Şoförler;

“ Yazıhane, durak yerleri gibi taleplerimiz vardı. Milletvekilimize de ilettik. Taleplerimizle yakından ilgilenerek çözümü için gereken adımları anında atan Milletvekilimize teşekkür ediyoruz. Mutlu vekilimizin her zaman yanımızda olduğunu biliyoruz.”

dediler.

- OKU HABER, Balıkesir Haberleri bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4936921/balikesir-milletvekili-pakize-mutlu-aydemir-soforleri-ziyaret-etti