TV'de Bugün Hangi Diziler Var ? 23 Şubat 2021 Günün Dizileri Salı

Dizi  Avcısı
Dizi Avcısı

Bugünlerde kitap okumak, film izlemek ve puzzle yapmak zevk vermiyorsa, TV'de bugün hangi diziler var , Salı günü hangi dizi var ve bu diziler hangi kanalda yayınlanıyor ; birlikte bakmaya ne dersiniz? Takvimlerin 23 Şubat 2021 tarihini gösterdiği bu Salı günü dizileri listesinde Masumlar Apartmanı, Hekimoğlu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Baraj yer alıyor. İşte, 23 Şubat 2021 Salı Günü yayın akış ve detayları...

Bugün Hangi Diziler Var? 23 Şubat 2021 Salı Günün Dizileri

1 - Masumlar Apartmanı

Konusu

Gülseren Budayıcıoğlu kitapları arasındaki Madalyonun İçi eserinden esinlenen dizi Masumlar Apartmanı oyuncuları ile de çok sevildi. Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu gibi isimlerin yer aldığı dizi hikayesi ile de milyonları peşinden sürüklüyor. Çocukluğundan beri annesinden eziyet görmüş bir genç kadının temizlik hastası bir hale gelmesi, diziyi izleyen ailelere de büyük dersler veriyor. Çocukluğu sorunlarla geçmiş iki genç İnci ve Han'ın aşkının işlendiği dizi bugünlerde Safiye ve Naci aşkını da gözler önüne seriyor. 

2 - Hekimoğlu

Konusu

40'lı yaşlarındaki Ateş Hekimoğlu ismindeki, sıra dışı teknikleri olan bir doktorun hikayesinin anlatıldığı Hekimoğlu, yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi toplamayı başardı. Salı günleri büyük bir reyting yarışı söz konusu olmuşken, dizide yer alan Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık ve Kaan Yıldırım gibi isimler, dizinin bir adım daha öne çıkmasını sağladı. 

3 - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Konusu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde, çok küçük yaşlarda girmek zorunda olduğu yeraltı dünyasında tanınan bir insan olan Hızır Çakırbeyli ve onun mücadele ettiği kötü adamların hikayesini izliyoruz. Çok daha güçlü olmak için doğruluktan uzaklaşan adamlarla savaşan Çakırbeyli haksızlıklara karşı durabilecek mi? Gücü ne kadar yetecek? Birlikte göreceğiz.

4- Baraj

Konusu

İnternette tanışarak birbirinin resimlerini henüz görmeden beğeni duyan iki kişinin hikayesinin anlatıldığı Baraj, günümüz gerçeklerine çok yakın bir konuyu işliyor. Karşısındaki kadının kendisinden çok genç ve güzel olduğunu anlayan Nazım, kendi fotoğrafını göndermekten çekinerek, Baraj'da çalışmaya gelen bir genç mühendisin fotoğrafını gönderir. Fotoğrafı beğenen Nehir baraja geldiğinde gerçeklerle yüzleşecektir. 

Siz de dizi haberleri, yeni sezon yayın akışları ve eskimeyen dizileri tekrar tekrar izlemek isterseniz, OkuHaber Kültür Sanat sayfasını takip etmeyi unutmayınız.

- OKU HABER, Dizi Avcısı tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/6519184/dizi-avcisi/tvde-bugun-hangi-diziler-var-23-subat-2021-gunun-dizileri-sali