UPlay Store Nedir | Abonelik Ücreti Ne Kadardır?

Günümüzde pandemi döneminin yaşanmasına bağlı evde kalınan sürenin artması ve boş zamanların fazlalaşması, oynanan oyun sayısında da hızlı artışa neden olmaktadır. Öyle ki yeni çıkan oyun sistemleri ve buna bağlı oyun uygulamaları hızla takip edilir olmuştur. Bunlardan en yenisi olan Uplay Store oyun uygulaması, oyuncular tarafından merak edilmektedir. Oyunu oynamak isteyenler en çok Uplay nedir Uplay abonelik ücreti ne kadardır gibi soruların cevaplarını arıyorlar.

UPlay Nedir? Uplay Store Ne İşe Yarar?

Uplay nedir ev nasıl kullanılır merak edilmektedir. Uplay Store dediğimiz aslında Ubisoft Store tarafından oluşturulan Ubisoft Uplay olarak adlandırılan oyun servisidir. Bu oyun servisi içerisinde yüzlerce yeni ve gelişmiş niteliklerde oyunu yer almaktadır. Ubisoft tarafından geliştirilen oyun servisi ile yeni oyunlar veya bunların detaylarına dair tüm bilgilere kolaylıkla ulaşılabilecektir.

1 – Uplay Store Abonelik Ücreti Ne Kadardır?

Ubisoft oluşturduğu oyun sistemi için herhangi bir belli ücret belirlemiştir. Bu ücret aylık 14.99 dolar ve 14.99 euro’dur. Bu ücret ödemesi yapıldıktan sonra Ubisoft tarafından belirlenen yüzlerce oyun ayrıca bu sisteme ait diğer geliştirilen Ubisoft’a ait oyunlardan ekstra bir ücret talep edilmeyecektir. Oyun henüz Türkiye’ye gelmediği için oyunun Türkiye fiyatı henüz belli değildir.

2 - UPlay Nedir ? Nasıl Kullanılır?

Salgının hız kazanması öyle ki oyun sektöründe hızlı bir yeniliğe ve artışa neden olmuş durumdadır. Sürekli gelişen ve güncellenen yeni uygulamalar, özellikle sıkı oyun takipçileri tarafından heyecanla beklenmektedir. Bu şekilde oyun sistemi ve uygulaması geliştirenler, oyun içi faaliyetlerle ek bir gelir kapısını bu sayede elde etmeyi başarmışlardır. Oyun oynayarak nasıl para kazanılır merak ediyorsanız, yazımızı inceleyebilirsiniz. 

En son ve en yeni oyun uygulama ve sistemlerinden olan Uplay Store oyuncularına heyecanlı bir oyun deneyimi sunmakla birlikte belirlenen ücretin Türkiye’de de uygulanabilme ihtimali, yüksek ücret nedeniyle oyuncuların ikilemde kalmalarına neden olmaktadır.

Ubisoft Uplay uygulamasının en büyük avantajlarından biri tek bir abonelik sayesinde yüzlerce oyuna erişimin sağlanabilecek olmasıdır. Uplay Store oyun sistemiyle ayrıca aboneliğinizi dilediğiniz zaman durdurabilir dilediğiniz zaman iptal edebilme hakkına sahip olabileceksiniz. Bununla birlikte ücretsiz oyunlarda olmayan birçok özelliğe Uplay’le kolaylık ulaşabileceksiniz.

3 - UPlay Nedir | Uplay Oyun Servisinde Yer Alacak Bazı Oyunlar

Listede belirtilen oyunlar Ubisoft Uplay tarafından geliştirilen sistemde yer alacak yüzlerce oyundan sadece birkaçıdır. Bunun gibi pek çok özellikte oyun oyunseverlerin hizmetine sunulacaktır. Pek çok servis yeni oluşturulacak oyun servisleri için alt yapı ve beta testlerini denemeye almışlardır. İlerleyen dönemlerde bu durumun daha da yoğunluk ve işlerlik kazanacağı beklenmektedir. Uplay Store gibi birçok şirket gerekli çalışmaları tamamladıktan sonra şartlar ve oyun sistemi hakkında detayları oyun tutkunları ile paylaşacaklardır. Daha fazla bilgi almak için Ubisoft hesabı nasıl açılır araştırabilir, uygulamayı mobil cihazlarınıza indirip deneyimleyebilirsiniz.  

- OKU HABER, Oyun Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/6812762/uplay-store-nedir-abonelik-ucreti-ne-kadardir