- 29 Haz 2021 - 12:00 G: 08 Tem 2021 - 09:26

Hakan Kakız Kimdir ? Bacak Güzeli Hakan Kakiz Boyu Kilosu ve Hakkında Tüm Merak Edilenler

Hakan Kakız kimdir? “Ablan star bebeğim” sözüyle sosyal medyada ün kazanan Hakan Kakiz nereli? Sosyal medya fenomeni Hakan Kakız kaç yaşında. Uzun bacaklarıyla bilinen Hakan Kakız boyu kaç?

Hakan Kakız Kimdir | Bacak Güzeli Hakan Kakiz Boyu Kilosu ve Hakkında Tüm Merak Edilenler mask

Hakan Kakız kimdir; geniş kitlelere adını Caner Çalışır, Kerimcan Durmaz ve Samet Liçina ile birlikte duyuran fenomen. Sosyal medya fenomeni Hakan Kakiz beraberindeki arkadaşlarıyla sosyal medyada çok konuşuldu. Sözleriyle, paylaşımlarıyla, eğlenceli tavırlarıyla ve arkadaşlık ilişkileriyle gündemde kalan Hakan Kakız kimdir? Hakan Kakız kaç yaşında? Hakan Kakız boyu ve kilosu ne? Hakan Kakiz nereli? İşte, “Ablan star bebeğim” Hakan Kakiz ile ilgili merak edilen soruların cevapları...

Hakan Kakız Kimdir | Bacak Güzeli Hakan Kakiz Boyu Kilosu ve Hakkında Tüm Merak Edilenler

Hakan Kakız Kimdir | Bacak Güzeli Hakan Kakiz Boyu Kilosu ve Hakkında Tüm Merak Edilenler

2/19
Hakan Kakız Kimdir ? mask

Hakan Kakız Kimdir ?

Hakan Kakız bir sosyal medya fenomeni. Kakız'ın Twitter ve Vine mecralarındaki hızlı yükselişi ona popülarite sağladı. Eğlenceli kimliği ve eğlenceli paylaşımlarıyla ün kazanan Kakız arkadaş ortamı sayesinde de daha fazla bilinir oldu. Cinsel yönelimi de kendisini daha ilgi çekici ve magazinin sevilen yüzü yaptı. Çok konuşulan arkadaşları ise Kerimcan Durmaz, Samet Liçina ve genç yaşta hayata veda eden sosyal medya fenomeni Caner Çalışır’dı. Bu arkadaş grubunda sivrilmesi nedeniyle Hakan Kakız kimdir diye merak edilir oldu.

3/19
Hakan Kakız Kimdir Nasıl Ünlü Oldu? mask

Hakan Kakız Kimdir Nasıl Ünlü Oldu?

Gelelim Hakan Kakız kimdir, nasıl ünlü oldu sorularının cevaplarına... Hakan Kakiz her ne kadar sosyal medya fenomeni olarak ünlü oldu sanılsa da aslında öyle değil ve ekran yüzü olarak çok daha önceleri deneyim kazanmışlığı var. Çünkü Hakan Kakiz bir dönem Euro D ekranında sunuculuk ve program yaptı. Twitter ve Instagram platformlarında ise daha sonra bilinirliliğe ulaştı. Hakan Kakız'ı sosyal medyada bilinir yapan şey ise eğlenceli, komik ve kendisine has paylaşımları oldu. Kendisi ile özdeşleşen söz ise; Ablan Star Bebeğim!

4/19
Hakan Kakız Kimdir Kaç Yaşında? mask

Hakan Kakız Kimdir Kaç Yaşında?

Düzgün fiziği, her defasında pürüzsüzlüğünü sergilediği vücudu ve eğlenceli paylaşımlarıyla gündemde olan Hakan Kakız kaç yaşında diye de merak ediliyor. Hakan Kakiz'ın doğum tarihi 28 Ağustos 1984. Yani 2021 tarihi itibari ile Hakan Kakiz kaç yaşında sorusunun cevabı; 37.

5/19
Hakan Kakız'ın Burcu Ne ? mask

Hakan Kakız'ın Burcu Ne ?

Instagram fenomeni ve sunucu Kakiz'ın burcu da merak konusu. Ağustos ayında doğan ünlü fenomenin burcu; Başak.

6/19
Hakan Kakız Boyu ve Kilosu mask

Hakan Kakız Boyu ve Kilosu

Ünlü fenomen ile ilgili internette Hakan Kakız boyu araştırılıyor. Çünkü neredeyse her paylaşımında boyuyla ve düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Hatta Hakan Kakiz oldukça cesur pozlar vermekten de hiç çekinmiyor. En merak edilen Hakan Kakız kimdir boyu kaç cm sorusunun cevabı; 1.91 cm. Kilosu ise 80 kg. Ancak zaman zaman kilo aldığını dile getiren Kakız sıklıkla spor yapıyor ve formunu koruyor.

7/19
Hakan Kakız Ne Mezunu ? Hakan Kakız Kimdir Ne Okudu? mask

Hakan Kakız Ne Mezunu ? Hakan Kakız Kimdir Ne Okudu?

Sosyal medya fenomenliği öncesinde televizyon sunuculuğu ve oyunculuk deneyimleri olan Hakan Kakiz Ne mezunu sorusu da çok araştırılıyor. Kakız, Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümü mezunu.

8/19
Hakan Kakiz Mesleği Ne? mask

Hakan Kakiz Mesleği Ne?

Günümüzde sosyal medya fenomeni olarak bilinen, sponsorlu reklamlar alıp işbirliği ile çeşitli markaların ürünlerini tanıtan Hakan Kakız kimdir mesleği nedir sorusunun cevabı aslında televizyon programı sunucusu, oyuncu ve dj. Özellikle pandemi öncesinde ve sosyal medya fenomeni olarak öne çıktığı zamanlarda dj'lik yapan ünlüler kervanına o da katılmıştı. Ayrıca bacak güzeli Kakız'ın Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde filmi ve Aile Reisi adlı dizide rol almışlığı da var.

9/19
Hakan Kakiz Nereli ? mask

Hakan Kakiz Nereli ?

Ünlü Dj ve fenomen özel hayatına ve aile hayatına dair bilgileri pek paylaşmıyor. Ancak Hakan Kakiz İstanbul'da yaşıyor. Storylerinde ve paylaşımlarında Hakan Kakız aile ziyareti yaptığı anları paylaşıyor. Kısacası aslen nereli olduğuna dair bilgi bulunmasa da ailesinin de İstanbul'da yaşadığı biliniyor.

10/19
Hakan Kakız Annesine Olan Düşkünlüğü ile Biliniyor mask

Hakan Kakız Annesine Olan Düşkünlüğü ile Biliniyor

Ünlü fenomen Kakız sıklıkla yaptığı paylaşımlarda annesine olan düşkünlüğünü dile getiriyor. Kakız instagram’da yaptığı bir paylaşımda bu yaşına kadar annesi ile hiç ayrılmadığını hatta ve hatta birlikte yaşamaya devam ettiklerini de belirtmişti. Paylaşımlarında güncel olarak annesi ile birlikte anlarını sergilemese de Kakız annesine olan düşkünlüğü ile tanınıyor.

11/19
Hakan Kakız Eski Hali mask

Hakan Kakız Eski Hali

Hakan Kakız eski hali merak edilen ünlüler arasında. Dolgun dudaklarıyla ön plana çıkan Kakız da estetikli sosyal medya fenomenlerinden.

12/19
Hakan Kakız'ın Bacakları Çok Konuşuluyor mask

Hakan Kakız'ın Bacakları Çok Konuşuluyor

Paylaşımlarıyla dikkat çeken Kakız “bacak güzeli” olarak biliniyor ve bu nedenle de cesur pozlar vermekten hiç çekinmiyor. Uzun bacaklarıyla sık sık paylaşım yapan Kakiz kimi takipçilerinden de aşırı pozlarından dolayı tepki topluyor. Ancak bu durum Hakan Kakiz'ın çok da umrunda değil gibi görünüyor. Çünkü tüm eleştirilere rağmen Kakız vücudunu sergilemekten vazgeçmiyor.

13/19
Hakan Kakız Instagram Hesabı mask

Hakan Kakız Instagram Hesabı

Hakan Kakiz instagram kullanıcı adı “hakankakiz". Ünlü fenomen instagram biosunda kendisinin olarak ön plana çıkarmış ve hesabı mavi tikli. 900 binden fazla takipçisi olan Hakan Kakiz instagram hesabını aktif olarak kullanıyor ve sürekli paylaşım yapıyor. Hatta Hakan Kakiz eski hali fotoğraflarını zaman zaman kendisi paylaşıyor.

14/19
Hakan Kakız Twitter Hesabı mask

Hakan Kakız Twitter Hesabı

Sunuculuk ve televizyonculuk kariyerinin yanısıra Hakan Kakiz Twitter fenomenliği de olan bir isim. Kakiz'ın Twitter hesabı kullanıcı adı ise “hakankakiz". Ünlü fenomen kendisini bu mecrada da sunucu, dj ve oyuncu olarak tanımlamış.

15/19
Hakan Kakız Caner Çalışır Küs Müydü? mask

Hakan Kakız Caner Çalışır Küs Müydü?

Hakan Kakız Caner Çalışır ile dostluğu ile biliniyordu. Edinilen bilgiye göre Hakan Kakiz ile Caner Çalışır çocukluktan arkadaşlardı ve televizyonculuk yaparken de birlikte çalışıyorlardı. Ancak Kerimcan Durmaz, Samet Liçina ve Caner Çalışır ile eskisi kadar paylaşım yapmaması akıllılara “küstüler mi?” sorusunu getirmişti. Cevabı bilinmez ama Kakız, arkadaşı Caner Çalışır vefat ettiğinde cenazesine katılmıştı.

16/19
Hakan Kakız Caner Çalışır’ın Cenazesinde Yaptığı Paylaşımlarla Tepki Çekmişti mask

Hakan Kakız Caner Çalışır’ın Cenazesinde Yaptığı Paylaşımlarla Tepki Çekmişti

Hakan Kakız Caner Çalışır ansızın vefat ettiğinde en çok konuşulan isimler arasında yer almıştı. Çünkü cenaze esnasında bol bol story atıp paylaşım yapması tepki çekmişti. Gelen tepkiler üzerine Hakan Kakiz instagram üzerinden Caner’i sevenleri için paylaşım yaptığını açıklamıştı.

17/19
Hakan Kakız'ın Takipçilerinin Çoğunluğunu Kadınlar Oluşturuyor mask

Hakan Kakız'ın Takipçilerinin Çoğunluğunu Kadınlar Oluşturuyor

Hakan Kakiz sık sık instagram istatistiklerini ve ziyaretçi verilerini paylaşan isimlerden. Reklam verenlerin ilgisini çekmeye çalışan Kakiz'ın takipçilerinin çoğunluğunu ise kadınlar oluşturuyor. Çünkü ünlü sosyal medya fenomeni sık sık kadınlara yönelik kişisel bakım ürünlerinin tanıtımını yapıyor.

18/19
Hakan Kakız Zerrin Özer’in Eşi Murat Akıncı Paylaşımıyla Gündem Olmuştu mask

Hakan Kakız Zerrin Özer’in Eşi Murat Akıncı Paylaşımıyla Gündem Olmuştu

Zerrin Özer 2019 yılında Murat Akıncı isminde biriyle evlenmişti. Evliliğin ilk saatlerinden itibaren Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı hakkında “dolandırıcı” iddiaları ortaya atılmıştı. Kakız da sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Murat Akıncı’nın kendisine çıplak fotoğraflarını attığını, teklifte bulunduğunu söylemiş ve Akıncı’nın dolandırıcı olduğu iddialarında bulunmuştu.

29 Haz 2021 - 12:00 - Magazin --- Okunma

Son bir ayda okuhaber.com sitesinde 279.227 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.
Hızlı Bul - Tanıtım Yazısı