La Casa De Papel 4. Sezon büyük bir heyecanla geliyor. Peki, bizleri neler bekliyor?  Yayınlandığı tarihten itibaren Netflix’in en çok izlenen içeriklerinin başında gelen ve tüm dünyayı etkisi altına alan La Casa De Papel’in 4. Sezonu olacak mı? sorusu, şu an fenomen dizinin üçüncü sezonunu seyreden hayranları tarafından en çok merak edilen soru.

La casa de papel ne zaman başlayacak?
La casa de papel ne zaman başlayacak?

La Casa De Papel 3. Sezon Konusu Ne?

La Casa De Papel’in ilk iki sezonunda sekiz soyguncunun İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soyması konu olarak işlenmişti. La Casa De Papel 3. Sezonu, soygundan sağ çıkan anti kahramanların dünyanın farklı yerlerine dağıldığı ve soygundan kazandıkları parayla kendilerine yeni bir hayat kurduğunun gösterilmesiyle başlıyor.

La casa de papel yeni sezon ne zaman?
La casa de papel yeni sezon ne zaman?

Ancak Rio’nun polis tarafından yakalanması üzerine soyguncular tekrar birleşme kararı alıyor ve Rio’yu yeni bir soygun planlayarak kurtarmaya çalışıyor. Dizinin ilk iki sezonunda soygunu gerçekleştiren Berlin, Nairobi, Rio, Denver, Oslo, Helsinki ve Tokyo dışında üçüncü sezonda ekibe başka bir şehri temsil eden yeni soyguncular da katılıyor.

La casa de papel 3. sezon konusu nedir?
La casa de papel 3. sezon konusu nedir?

La Casa De Papel 3. sezon hakkında en çok merak edilen sorunun yanıtına gelecek olursak, ikinci sezonun finalinde polis tarafından vurulan Berlin karakterinin dizinin yeni sezonunda ölmediği görülüyor.

La casa de papel 4. sezon olacak mı?
La casa de papel 4. sezon olacak mı?

La Casa De Papel İstanbul Karakteri Olacak mı?

La Casa De Papel’i izleyen Türk seyircilerin en çok merak ettiği bir başka konu ise dizide İstanbul isimli bir karakterin olup olmayacağıydı. Ancak üçüncü sezonda ortaya çıktı ki bu sezon da dizide İstanbul isimli bir karakter yok. Hâlihazırda dizinin yaratıcısı ve senaristi Alex Pina’nın İstanbul isminde bir karakter yaratmayacağı sadece bir ara Ankara isminde bir karakter tasarlamak istediği öğrenildi.

La casa de papel 4. sezon kadrosu belli oldu mu?
La casa de papel 4. sezon kadrosu belli oldu mu?

Şu an La Casa De Papel’in üçüncü sezonunu izleyen dizinin hayranlarının en çok merak ettiği soru ise La Casa De Papel dizisinin 4. Sezonu olacak mı? Dizinin yapımcısından öğrenilen bilgiye göre dizinin dördüncü sezonu için Netflix’ten onay alındı ve yeni sezon için şimdiden hazırlıklara başlanıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz