18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş ve Para Haberleri | İşte 18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları!

18 Temmuz 2021 günlük burç yorumları aşk, iş, sağlık ve para konuları için neler yazdı? Hangi burçlar yaz aşkını buldu veya bulmaya yaklaştı? İşte detaylar...

18 Temmuz 2021 günlük burç yorumları aşk, iş, aile ve sağlık konularında atmanız gereken hangi adımları duyuracak? 18 Temmuz 2021 günlük burç yorumları ile şaşırmaya ve heyecanlanmaya hazır mısınız?

Mezopotamya geleneğinde gök cisimlerinin Tanrı olarak kabul edilmesi bu inançla yakından ilişkilidir. Dolayısıyla insan hangi burçta doğarsa doğsun o burcun tanrısından etkilenecek ve korunacaktır. Örneğin Akrep döneminde doğan insanlar, en öfkeli tanrının egemenliği altında oldukları için tehlikeli insanlardır. Boğa döneminde doğan insanlar ise savaş tanrısı tarafından korunan iyi savaşçılardır. Peki siz hangi dönemde doğdunuz?

18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para Durumu Neler Söylüyor?

18 Temmuz 2021 günlük burç yorumları aşk, kariyer, sağlık, para ve aile ilişkilerinizde dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değinerek hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Hazırsanız başlayalım...

Koç Burcu & Yükselen Koçlar (21 Mart -20 mayıs) | 18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Koçlar, bir süredir planladığınız yolculuğu gerçekleştirme zamanınızın geldiğini görüyoruz. Hayalinizde ki tatili artık yapmanız gerektiğini sizde biliyorsunuz. Şehrin keşmekeşi, evin duvarları, toplu taşımanın kalabalık olması sizi tüketmiş durumda… Kariyeriniz için koşuşturduğunuz zaman ve efor, sizi öyle bir bıktırmış ki, ümitlerinizi bile karalamış durumda… Yarın itibarıyla enerjinizi tamamen kendi huzurunuza yönlendireceksiniz. Bunu yapmamanız ruh sağlığınız açısından çok tehlikeli durumlar yaratabilir.

Boğa Burcu & Yükselen Boğalar (21 mayıs-20 Mayıs) | 18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Boğalar... Geçmiş zaman da çözdüğünüzü sandığınız bir sorun tekrar önünüze çözülmemiş ve daha da büyümüş olarak gelebilir. Çözüm yolunun bilgisine zaten sahipsiniz fakat bu sefer ki inancınız daha güçlü olmalı ki, kalıcı çözüme ulaştığınız da tamamen konuyu bitirmelisiniz. Gelecek hakkında ki düşünceleriniz, geçmişin izine takılmamalı… Bazen hayatı akışına bırakıp, sadece dinlemek daha öğretici olabilir. İhtimalleri göz ardı etmeyin, olasılıklar o kadar fazla ki, hayal gücünüzün size veremeyeceğini hayat verebilir.

İkizler Burcu & Yükselen İkizler (21 Mayıs-21 Haziran) | 18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Merhaba İkizler. Ruhani olarak bu dönemler de basık, yoğun, karamsar hissediyor olmanız mümkün. Bu kara bulutlar sizin vereceğiniz bir karar ile kaybolmaya başlayacak. İradenizi ve disiplininizi en üst seviye de tutmanız gerekecek. Bu sebeple enerjinizi bazı işler için bölmeniz gerekecek, özellikle özel hayat ve iş hayatı arasında büyük bir çekişme arasında kalacaksınız. Dengeyi koruduğunuz sürece, seçim yapma gereğinde bile kalmayacaksınız. Hayatın özel ikramlarını kabul etmek için farklı bir çaba göstermenize gerek yok. Gördüğünüzün farkına varıp anlamanız birçok iyi veya kötü meseleyi kolayca hazmedip önünüze bakmanıza neden olacaktır!

Yengeç Burcu & Yükselen Yengeçler (22 Haziran-22 Temmuz) | 18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Merhaba Yengeç burçları. 18 Temmuz 2021 günlük burç yorumları gösteriyor ki, sanat içerikli üretimleriniz de başkalarının istediği sanatsal anlayışı uygulamaya çalıştığınız için kendinizden fazlasıyla ödün veriyorsunuz. Para kazanmak için kendinizi böyle durumlara düşürmenize gerek yok. Asıl isteğiniz para ile ilgili olmadığını hepimiz biliyoruz. Bu amacınız için kendinizi ve düşüncelerinizi anlatmak bir hayli daha da zorlaştı… Üretiminizi gerçekleştirirken kendi alanınızı oluşturmanız da fayda var. İçsel hayatınız o kadar taşkın ki, bunu ifade etmek için can atıyorsunuz. Başarmanın tadı başka hiçbir şeye benzemez!

Aslan Burcu & Yükselen Aslanlar (23 Temmuz-22 Ağustos) | 18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Partneriniz ile ilişkilerinizi güçlendirecek bir sürece gireceksiniz. Fikirlerinizi paylaşmak, birlikte karar vererek istediğinize ulaşmanız da süreci daha da hızlandıracak. Çevrenizden gelen fikirler içinde açık olun. Karma sizin yanınızda… Yakınlarınızdan biri sizden borç isteyebilir, maddi durumunuz müsait ise duruma olumlu yaklaşabilirsiniz ancak geri ödeme konusunda karşı tarafın belirttiği tutar ve vadede gerçekleşmeyebilir. Bu durum tamamen vicdanınıza kalmıştır. Karmanız çok dengeli… İyilik dolu düşüncelerinizi etrafınıza daha fazla empoze edin, daha fazla karşılığını aldığınızı göreceksiniz.

Başak Burcu & Yükselen Başaklar (23 Ağustos-22 Eylül) | 18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Merhaba Başaklar. Düşük olan moralinizi ancak sosyalleşerek çözebilirsiniz. Sosyal hayatınıza ve günlük aktivitenize yeni bir şeyler ekleminin zamanı geldi. Bunları gerçekleştirmeye çalışırken çevrenizin size yaptığı baskıyı tamamen kulak arkası etmeniz gerekecektir. Çevreniz dahilinde olmayan bir veya birkaç kişiden bir yarım alabilirsiniz. Minnetinizi sunmaktan çekinmeyin, onlarda sizi bu iş için en uygun kişi olduğunuzu düşünüyor. Bu gelişmeler, maddi durumunuza büyük katı sağlayacak, kendinizi göstermekten çekinmeyin.

Terazi Burcu & Yükselen Teraziler (23 Eylül-23 Ekim) | 18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

18 Temmuz 2021 günlük burç yorumları gösteriyor ki, kariyerinizde beklediğiniz konuma başkalarını atamışlar. Bu durumun sizi sinirlendirmesine müsaade etmeyin… Öfkeyle kalkan, zararla oturur bunu hiçbir zaman unutma. Kariyerinizin asıl gelmesi gerektiği konum kısa bir süre içinde açığa çıkacak. Asıl ihtiyaçlarının sizin bilginiz ve tecrübeniz olduğunun farkına kısa zaman da varacaklar.

Akrep Burcu & Yükselen Akrepler (24 Ekim-22 Kasım) | 18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Karşınıza çıkan fırsatları elinizle ittiğinizi görebiliyoruz. Bu günlerde iş arkadaşlarınızdan büyük yardımlar alacaksınız. Zamanında yaptığınız yardımlar şimdi sizi rahata kavuşturmaya yarayacak. Alacağınız bu iyilik, kalbinizde yeni ufuklara yol açacak ve toplumsal iyilik için daha da fazla çalışmanıza sebep olacaktır. Bu süreçte yorgun düştüğünüzü düşündüğünüz de, bu işi neden yaptığınız aklınıza gelecek ve enerjiniz geri gelecektir. İyilik dünyayı tek kurtaracak davranış, bunu yaymaktan asla vaz geçmeyin…

Yay Burcu & Yükselen Yaylar (23 Kasım-21 Aralık) | 18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Günlük burç yorumları gösteriyor ki, haftanız büyük iş fikirlerini anlamaya dayalı bir süreçten geçiyor. Egolarınızın esiri olmuş gibi görünüyorsunuz. Yapacağınız cömertlikler size daha da fazla geri dönecek. Desteğe ihtiyacınız olmasa bile hiç düşünemeyeceğiniz bir taraftan destek alacaksınız. Kariyerinizin zirvesinin temellerini oluşturuyorsunuz, kozmik enerji artık size hizmet etmek istiyor. Bu süreci iyi değerlendirin, insan hayatında birkaç kez karşılaşabileceğiniz nadir durumlardan biridir.

Oğlak Burcu & Yükselen Oğlaklar (22 Aralık-20 Ocak) | 18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Bilinçaltınızda yer etmiş sorunları çözmek isteme çabanız kesinlikle cevapsız kalmayacak. Aura’nız da gördüğümüz enerji çok saf… Yaşadığınız başarıların rastlantı olmadığını hepimiz biliyoruz. Olaylara derin bakış açınız her şeyi anlamanız konusunda katkısı çok büyük. Sizin kazandığınız deneyimler birçok kişini başına gelmemiştir. Bundan acı duymadığınızın zaten farkındayız. Söylentilere aldırış etmezseniz olayların kendiliğinden çözüleceğine çok kısa bir süre de şahit olacaksınız.

Kova Burcu & Yükselen Kovalar (21 Ocak-18 Şubat) | 18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para  

Sevgili Kovalar, bu hafta partneriniz ile maddi konularda sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Aranızda ki bağların zarar vermesine asla müsaade etmeyin. Partnerinizin bazı saygı sınırlarını aştığına tanık olabilirsiniz fakat genel düşüncesi bu değil… Sadece tutumlu olarak hedeflerinize daha kısa sürede varabileceğinize inanmaktadır. Bunun içi onu suçlayamazsınız. Fazla maddi imkanlara başvurmayacağınız tatil, sizin iyileşme ve iletişiminizin eskisi gibi olmasına yarar sağlayabilir. Partnerinizi dinlemek ve anlamaya çalışmak, sorunlarınızın çözüm sürecinde inanılmaz farklılıklar gösterecektir.

Balık Burcu & Yükselen Balıklar (19 Şubat-20 Mart ) | 18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Balıklar, bu hafta aşk hayatınızdaki her şeyden şüphe duyacaksınız… Endişelenmenize gerek yok, her insan yanlış zaman ve yanlış yerde bulunmuştur… İşin gerçeğine ulaşmak için tüm gücünüzü kullanın. Eski tutkularınızı da kullanabilirsiniz tabii ki. Ailenizden birisinin maddi durumunda müthiş bir iyileşme olacak ve size yardım etme konusunda çok istekli olduğunu görmekteyiz. Şüpheciliğinizi sadece ticarete yorabilirseniz harika gelişmeler yaşamanız an meselesi.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Günlük Burç Yorumları - Mesaj Gönder --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.Anket Erken seçim olsa hangi adaya oy vermeyi düşünürsünüz?

Hızlı Bul - Tanıtım Yazısı