Sanchez ve Rivera'dan Acı Haber! Meksika Dizi Setinde İki Aktör Köprüden Düşerek Öldü!

Sanchez ve Rivera'dan Acı Haber! Meksika dizi setinde iki aktör köprüden düşerek öldü. Meksika ekranlarında yayınlanan “Sin miedo a la verdad” isimli dizide rol alan iki oyuncu köprüden düşerek hayatlarını kaybetti. Alınan habere göre Jorge Navarro Sanchez ve Luis Gerardo Rivera isimli iki Meksikalı oyuncu Agrıcola Oriental kentinde gerçekleştirilen çekimlerde köprüden düştüler. Köprüden düşen oyuncular yaşamlarını yitirdiler.

Gökyüzünde Parlamaya Devam Edeceksiniz


Dizide rol alan diğer oyuncular aktör arkadaşlarını unutmayacaklarını ve duydukları derin üzüntülerini sosyal medyadan “Gökyüzünde parlamaya devam edeceksiniz.” sözleriyle ifade ettiler.

Dizinin yapımcısı Ruben Galindo dizide rol alan oyunculara ve ailelere başsağlığı dileklerini ileterek acılarını paylaştı.

Sin miedo a la verdad” dizisinin yapım şirketi Grupo Televisa dizi setinde gerçekleştirilen provalarda derin bir acı yaşayarak iki aktörün hayatlarını kaybettiklerini duyurdu. Açıklamalarında “aktörlerimizden Jorge Navarro Sanchez ve Luis Gerardo Rivea maalesef köprüden düşerek öldüler” cümlesini kullandı. Açıklamada kaza ile ilgili herhangi bir detay verilmezken dizinin üçüncü sezonunun çekilerek tamamlandığı bildirildi.

Sin miedo a la verdad dizisinin konusu, siber suçları, yolsuzlukları, tacizleri ve uyuşturucu kaçakçılığı üzerine işleniyordu.

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3599165/sanchez-ve-riveradan-aci-haber-meksika-dizi-setinde-iki-aktor-kopruden-duserek-oldu