TV'de Bugün Hangi Diziler Var ? 1 Nisan 2021 Günün Dizileri Perşembe | Kanallarda Bugün Hangi Diziler Var?

Dizi  Avcısı
Dizi Avcısı

TV'de bugün hangi diziler var merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! Bir Zamanlar Çukurova , Mucize Doktor , Akrep ve Alev Alev gibi dizilerin hangisini izleyeceksiniz? TV'de bugün hangi diziler var işte detaylar!

Bugün Hangi Diziler Var? 1 Nisan 2021 Perşembe Günün Dizileri


1 - Bir Zamanlar Çukurova

Kanal: ATV 
Saati: 20:00
Bölüm: 90

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölümde Neler Oldu?

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde, Umut son bölümde Zeliha'nın vicdanına zarar verse de tüm olayların ardından Zeliha'nın kalbini açtığı için çok mutluydu. Büyük bir savaşın ve iki çocuğun gidişinin ardından kalplerini aynı anda kırılan Züleyha ve Demir, birlikte tatile çıkıp özel bir tatil geçirdiler.Bu hayatlarının ilk gerçek tatili oldu.

2 - Mucize Doktor

Kanal: FOX TV
Saati: 20:00
Bölüm: 56

Mucize Doktor Son Bölümde Neler Oldu?

Mucize Doktor son bölümde, Askerin vedalaşması sırasında meydana gelen zincirleme trafik kazası, çevredeki tüm hastaneleri ayağa kaldırdı. Ferman, yardımcılarıyla birlikte olay yerine gitti. Hayat savaşı devam ederken başka bir hastaneden bir doktor da Ali'yi sıkıştırdı. Mucize Doktor heyecanla beklenen son bölümü ile Perşembe akşamı 20:00'de FOX TV'de.

3 - Akrep

Kanal: Star TV
Saati: 20:00
Bölüm: 16

Akrep Son Bölümde Neler Oldu?

Akrep son bölümde, Aras, İpek’i görmek için köşke gitti ve Duru ile Hakan arasındaki tartışmaya tanık oldu. Şahin, Aras’ın eve gelmesine tepki gösterip üzerine yürüyünce Aras da ona karşılık vererek büyük bir kavgaya sebep oldu. Abisi ve Şahin arasında kalan İpek ise oldukça zor günlerden geçiyordu. Perihan ise Aras'la konuşma yaparak hem ona hem Ferda’ya hayatlarını mahfedeceğine dair yeminler etti.


4- Alev Alev

Kanal: Show TV
Saati: 20:00
Bölüm: 21

Alev Alev Son Bölümde Neler Oldu?

Alev Alev son bölümde, Cemre, Çelebi'nin nakliye bilgilerini bilmesine rağmen Ozan ile görüşmesi hayatını değiştiren bir andı. Cemre'yi takip eden Çelebi, Ozan'ın Cemre'yi öptüğü ana şahit olunca şok oldu. Çelebi'nin önünde gördüğü iki adama tepkisi ise gelecek bölüme dair oldukça merak uyandırdı!

- OKU HABER, Dizi Avcısı tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/6878789/dizi-avcisi/tvde-bugun-hangi-diziler-var-1-nisan-2021-gunun-dizileri-persembe-kanallarda-bugun-hangi-diziler-var