22 Ekim Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para, Sağlık ve Şans | Günlük Burç Yorumları En Özel Yorumlarla Karşınızda!

22 Ekim 2021 günlük burç yorumları aşk, iş, kariyer bu Dolunayda sizi bekleyenler neler? 22 Ekim 2021 burç yorumları ile fark yaratmaya hazırız, peki siz hazır mısınız?

22 Ekim 2021 günlük burç yorumları aşk, iş, para, şans Koç burcundaki Dolunay ile hangi boyutlara ulaşacak? Günlük burç yorumları analizlerimiz ile hangi burçlar Dolunay etkisinden kolay kolay çıkamayacak?

Günlük burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları, bugünün işaretlerini almaya hazır mısınız?

22 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para Durumu Neler Söylüyor?

22 Ekim 2021 günlük burç yorumları aşk, iş, para, kariyer, sağlık ve şans sizinle olsun! Biz en özgün ve kaliteli yorumlarımızla sizin yanınızdayız. Hadi başlayalım...

Koç Burcu & Yükselen Koçlar (21 Mart -20 mayıs) | 22 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, bastırılmış güçlü duygularınız ile Dolunay burcunuzda fark yaratmaya hazırlanıyor! Yeterince kanıtınız varsa ve bunu açıkça söylerseniz sorun çözülebilir. Duygularınızı ifade ederken, sakince konuşun ve gerginlik yerine çatışmaları çözmeye çalışın. Bir partneriniz varsa, sevdiğinizi ne kadar zamandır şaşırtmıyorsunuz? Bekarsanız, bir kişi hakkında ne hissettiğinizi ifade etmek için ideal bir gün.

Boğa Burcu & Yükselen Boğalar (21 mayıs-20 Mayıs) | 22 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, günlük burç yorumları aşk analizlerimize göre Koç burcundaki dolunay burcunuzun gerisine düştüğünde romantik sorunlar doruğa ulaşabilir. Bu mutlaka kötü bir şey değil, aslında bir dönüşümün başlangıcı olabilir. Ancak bugün astral hareketin durumu her zamankinden daha ciddi görünüyor. Ay, Plüton ile ters düştüğü için, sizi geçici olarak rahatsız edenlere karşı sabrınız yok. Ama sakin kalırsanız sorunu çözebilirsiniz. Bir partneriniz varsa, kendi isteklerinizle partnerinizin istekleri arasında seçim yapmak zorunda kalacaksınız. Yalnızsanız, konuşmaları ve kısa mesajları yarına kadar erteleyin.

İkizler Burcu & Yükselen İkizler (21 Mayıs-21 Haziran) | 22 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler burcu, dostça bir ilişkide işler değişirse, coşku azalmış gibi görünüyorsa, bugünkü durum doruğa ulaşabilir. Koç burcundaki dolunay ile birlikte bir şeylerin değişmesi gerektiğini hissedeceksiniz. İki şekilde harekete geçebilirsiniz, düşüncelerinizi açıkça söyleyin veya daha fazla tartışın. Lütfen birkaç gün içinde sorunu çözmek için bir konuşma yapmanın mümkün olduğunu unutmayın. Ortaklarınız varsa, bugün karşılıklı anlayış hakim olacaktır. 

Yengeç Burcu & Yükselen Yengeçler (22 Haziran-22 Temmuz) | 22 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Yengeç burcu ve Yükselen Yengeçler, Koç Dolunayı Mars ve Plüton ile uyumsuz olduğu için bu gün duygularınızı bastırmakta zorlanacaksınız ve çevrenizdeki insanlar duygularınızın farkında olacaklar. Kalbiniz kaynıyorsa bugün açık ve yüksek sesle konuşacaksınız ama dikkatli olun aşırı tepki de verebilirsiniz. Büyük bir sorun varsa, önemli bir karar vermeden önce ortalığın sakinleşmesini bekleyin. Bir partneriniz varsa, bir cümle partnerinizin sizi sevdiğini kanıtlayabilir ve kalbinizi ısıtabilir. 

Aslan Burcu & Yükselen Aslanlar (23 Temmuz-22 Ağustos) | 22 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Günlük burç yorumları aşk yorumları Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan için neler söylüyor bakalım... Koç burcundaki Dolunay sizi çok agresif yapacak ve kozanızdan çıkmak isteyeceksiniz. Bir şeyi net bir şekilde görebilirsiniz o da belki de daha önce farkına varmadığınız bir fırsat ile her şeyin mükemmel olmasıdır! Bir partneriniz varsa, romantizm dolu mükemmel bir atmosfer güne hakim olacak.

Başak Burcu & Yükselen Başaklar (23 Ağustos-22 Eylül) | 22 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, Koç burcundaki dolunay ile birini terk etmeyi tercih edebilirsiniz. Ama bunu gerçekten yapacak mısınız? Bu endişe verici olsa bile, bu kişiyle aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Zorluklara rağmen, bir parçanız hala ona bağlı kalabilir. Bekarsanız, bugün sizi takip eden insanların sizinle dalga geçtiğini düşünebilirsiniz. 

Terazi Burcu & Yükselen Teraziler (23 Eylül-23 Ekim) | 22 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, Koç burcundaki Dolunay ile hayal kırıklığına uğrayabilir veya ilişkideki değişim ihtiyacının farkında olabilirsiniz. Mantığa başvurmak yardımcı olmayacak, bu nedenle yüksek duygu dönemlerinde karar verme riskini alacaksınız. Doğru hareket ettiğinizden emin olun. Bir partneriniz varsa, partnerinizle daha iyi iletişim kurmaya çalışın ve arzular, korkular ve özlemler hakkında konuşun. 

Akrep Burcu & Yükselen Akrepler (24 Ekim-22 Kasım) | 22 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Koç burcundaki dolunay, işle ilgili sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Biraz çaba gerektirecek, ama buna değer. Kendinizi ihmal etmemenin, sağlığınıza, işinize veya günlük hayatınıza özen göstermenin, profesyonel ve özel yaşam arasında daha iyi bir denge kurmanın zamanı geldi. İlk önceliğiniz beden ve ruh sağlığınız olmalı! Bir partneriniz varsa, çok hassas olacaksınız ve partnerinizin söylediği her şeyi yanlış anlama riskiniz var. Yalnızsanız, bugün iletişim kurmanız zor.

Yay Burcu & Yükselen Yaylar (23 Kasım-21 Aralık) | 22 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, günlük burç yorumları aşk hayatınızda depresif duygular olacağını ve bu durumunda şüphesiz sizi daha kaygılı hissettireceğini vurguluyor. Partnerinize bir açıklama yapmak için doğru zaman olabilir. Önemli olan bunu nasıl yapacağınız. İletişimde kalmak istiyorsanız, lütfen kibarca açıklayın. Bir partneriniz varsa, ilişki barışçıl olacaktır. Yalnızsanız, büyük bir belirsizlik olacak, ancak doğru seçimi yapacaksınız.

Oğlak Burcu & Yükselen Oğlaklar (22 Aralık-20 Ocak) | 22 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu, Koç burcundaki dolunay sizi duygusal, daha savunmasız hale getirir ve sizi aileye odaklanmaya zorlar. Kişisel yaşamdaki sorunları çözmek için büyük bir ihtiyaç var. Ay, rahatlık ve güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizi uyandıracaktır ancak şu anda biraz hayal kırıklığı hissetseniz bile bu duyguyla karar vermemek en iyisi olabilir. Bir partneriniz varsa, partnerinizle barışmanın zamanı geldi. Yalnızsanız, kısa bir flört ciddi bir hikaye haline gelebilir.

Kova Burcu & Yükselen Kovalar (21 Ocak-18 Şubat) | 22 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para  

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Koç burcundaki Dolunay ile iş dünyasında alım satım yapılabilecek bir gün. Ancak Mars ve Pluto narasındaki uyumsuzluk, bir kişinin bir aile üyesi veya meslektaşının hassas noktalara dokunabileceğini ve bir dizi duyguyu tetikleyebileceğini gösteriyor. Çaresiz, sinirli veya kızgın hissedebilir ve durumu çözmek için aşırı kararlar verebilirsiniz. Bunu anlayan biriyle konuşmak sakinleşmenize yardımcı olabilir. Bir partneriniz varsa, istikrarınızı sarsabilecek ve yönetilmesi zor olabilecek iç gerilimlerle karşılaşacaksınız, ancak partneriniz sizi destekleyecektir. 

Balık Burcu & Yükselen Balıklar (19 Şubat-20 Mart ) | 22 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Balık, günlük burç yorumları aşk haberleri Koç burcundaki Dolunay ile birlikte ilişkinizde kırmızı alarm verileceğini vurguluyor. Bu günde kendinizi tatmin etmek ve daha iyi hissetmek için ne kadar harcayacağınızı düşünmeden alışverişe gidebilirsiniz. Sakinleşmeniz ve bunun akılsızca bir tavır olduğu gerçeğini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Geçiminizi, finansal güvenliğinizi düşünün ve harekete geçmekten kaçının. Bir partneriniz varsa, inatçılığınız çatışmalara yol açabilir.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Günlük Burç Yorumları - Mesaj Gönder --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.Anket Erken seçim olsa hangi adaya oy vermeyi düşünürsünüz?

Hızlı Bul - Tanıtım Yazısı