Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 13 Ocak 2020 (Pazartesi)

Haftalık planlarınızı etkileyecek olan burç yorumları ile bugün karşınızdayız. Alacağınız tüm kararlarda, gideceğiniz yerlerde, partnerinizle ilgili olaylarda, iş hayatınızda sizi etkileyen burç yorumları acaba Pazartesi günü sizi nasıl etkileyecek. İşte,  Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 13 Ocak 2020 (Pazartesi) 

Özlem Bakır
Özlem Bakır Tüm Haberleri
Günlük Burç Yorumları 18 Ekim 2020 Pazar: Gününüz Nasıl Geçecek?
Burçlar ve Özellikleri Nelerdir?
+9
Haber albümü için resme tıklayın

Haftalık planlarınızı etkileyecek olan burç yorumları ile bugün karşınızdayız. Alacağınız tüm kararlarda, gideceğiniz yerlerde, partnerinizle ilgili olaylarda, iş hayatınızda sizi etkileyen burç yorumları acaba Pazartesi günü sizi nasıl etkileyecek. İşte,  Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 13 Ocak 2020 (Pazartesi) 

İnsanları diğer varlıklardan ayıran en önemli özelliği düşünen, araştıran bir varlık olmasıdır. Araştırdığı konular arasında da en dikkat çeken günlük burç yorumları olmuştur. Burç yorumları her gün değişkenlik gösterdiğinden dolayı, her gün planlarınızı da etkilemektedir.

Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 13 Ocak 2020 (Pazartesi)

Haftanın ilk günü olmasından ötürü her insanın bir takım yoğunlukları vardır. Aslında Pazartesi günleri, çalışanlar ve okula gidenler için biraz daha ızdırap gibi. Hafta sonu rahatlığa alışmış olan insanlar, pazartesi erken uyandıkları için biraz gergin olabilirler. Bu gerginlikleri de gün içinde hareketlerini ve davranışlarını etkileyebilir. Peki, bugün sizin gününüz nasıl geçecek. Gelin birlikte bakalım. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 13 Ocak 2020 (Pazartesi) 

Oldukça agresif ve gergin bir burç olan Koç Burcu için Pazartesi günleri biraz daha gergin bir şekilde geçebilir. Partnerinize bu gerginliği yansıttığınız takdirde bazı problemler yaşayabilirsiniz. Aranızdaki sorunları çözmek için konuşmanız yeterli olacaktır. 

İşinizle alakalı önemli kararlar alabilirsiniz. Kendinizi uzun zamandır bir gelişim dönemine hazırlıyordunuz ve gösterdiğiniz sabırdan ötürü sonunda hedefinize ulaşacaksınız. Elbette tutumunuz doğru ama yine de dikkatli olun. 

Para hesabını çok iyi yapıyorsunuz. Bundan ötürü pek fazla maddi sıkıntı yaşamıyorsunuz. Ama partneriniz sizin gibi değil. Para harcamayı çok seviyor. Onu biraz dizginlemeniz daha iyi olacaktır. 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Ocak 2020 (Pazartesi) 

İkili ilişkilerde sakin tavrınızla dikkatleri çekseniz de sabırsız davranmanız partnerinizle aranızdaki ilişkiyi zedeliyor. Normalde çok sabırlı birisiniz ama bu sıralar sabırsız davranışlar sergiliyorsunuz. Partnerinize karşı gereksiz kıskançlıklar yapmaktan vazgeçin. O sizi aldatmaz. Sizden başkasına bakmaz.

Son zamanlarda her şeyi boş vermiş ve kırılgan bir ruh haliniz var. Oysa şimdiye kadar kendinizden oldukça emindiniz. İş hayatınızda büyük gelişme fırsatlarını kaçırmamanız gerekiyor. Artık ayağa kalkmanın vakti geldi. 

Geçen haftayı sağlık sorunuyla geçirdiniz. Ama bu sorun bu hafta geçti. Maddi harcamalarınıza biraz daha dikkat edin. Har vurup harman savuruyorsunuz. Bu sizin bir kaç gün sonra parasal konuda sıkıntı çekmenize yol açar. 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Ocak 2020 (Pazartesi) 

Partnerinizle aranızdaki bazı problemler ayrılıkla sonuçlandı. Bundan ötürü bir süre canınız acısa da yavaş yavaş geçmeye başladı. İçinize kapanık olmaktan vazgeçin. Biraz daha girişken olmak size çok şey kazandıracaktır. 

Etrafınızdaki kişilere karşı samimi ve içten tavrınızın suistimal edildiğini düşünüyorsunuz. Bu düşünce de sizi etkilemektedir. İnsanlar size istedikleri gibi davranmamalı. Biraz uyanık davranın. Akşam saatlerinde size gelecek olan davetsiz misafir mutluluk sebebiniz olabilir. 

İş hayatınızda da yeni gelişmeler söz konusu olacaktır. Yeni kıdem alabilirsiniz ya da iş konusunda yeni kişilerle karşılaşabilirsiniz. Size gelen teklifleri değerlendirmeniz gerekiyor. 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Ocak 2020 (Pazartesi) 

Kendinizi bugünlerde hiç düşünmüyorsunuz. Etrafınızdakileri düşündüğünüz kadar kendinizi de düşünün. Yoğun çalışmalar size göre değil. Biraz kafanızı dinlemeniz gerekiyor. Partnerinizle aranızdaki sorunları konuşarak halledebilirsiniz. 

Son derece yaratıcı fikirlere sahip olan birisiniz. Kendi fikirlerinizden yararlanarak, toplum içerisinde daha akılcı ve herkesi şaşırtacak derecede rahat olmanız gerekiyor. Özellikle iş hayatınızda önemli fırsatlar size gelmek üzere. 

Size gelen tüm fırsatları iyi değerlendirin. Parasal konularda sıkıntılarınız geçmiş durumda. Her daim harcamalarınıza dikkat ettiğiniz takdirde hiç bir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceksiniz. 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Ocak 2020 (Pazartesi) 

Bugün, sizin şanssız gününüz. Kesinlikle bugün önemli konularda karar vermemelisiniz. Partnerinizle gergin anlar yaşamamak için biraz daha sakin tavırlar sergilemelisiniz. 

Girdiğiniz işlerde ölü bir noktaya doğru gittiğinizi ve bu durumunda hayatınızda bazı gecikmelere neden olacağını unutmamalısınız. Biraz daha kendinizi durdurmanız gerekiyor. 

Bazı konuları biraz akışına bırakmanız gerekiyor. Dikkatinizi başka alanlara yönlendirin. Maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmek sizin sorun yaşamanızı önleyecektir. 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Ocak 2020 (Pazartesi) 

Bugün sizin en mutlu gününüz diyebiliriz. Partnerinizle yeni ortamlara girebilirsiniz. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Tanıştığınız kişilere karşı biraz daha mesafeli olmanız gerekiyor. 

İşinizle alakalı bazı durumlarda inancınız çok kuvvetlidir ve haklı olduğunuzdan eminsiniz. Bu güveniniz ve cesaretinizi etkiliyor. Hesapta olmayan bazı durumlara karşı aklınızda olan projeleri gerçekleştirmeye yetecek kadar vakit ayırıp ayırmadığınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. 

Ödemeler ve harcamalar konusunda biraz daha dikkatli davranmanız gerekiyor. Dikkatsiz davranışlarınız sizin maddi sıkıntılar yaşamanıza neden oluyor. 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Ocak 2020 (Pazartesi) 

Pazartesi sendromunu en çok siz yaşıyorsunuz diyebiliriz. Sosyal olarak geçireceğiniz bir gün olan Pazartesi gününde, eski arkadaşlarınızla görüşebilir ve yeni planlar yapabilirsiniz. 

Duygusal karmaşalardan uzak durmanız gerekiyor. Olumlu olan ilişkileriniz sayesinde başkalarına ayak uydurmakta zorlanmayacağınız için, durumları lehinize çevirmek oldukça kolay olabilir. İnsanlar sizi gerek fikirleriniz gerek ise duruşunuzla son derece beğenebilirler. 

Tüm ortamların aranan kişisi olduğunuz için çevrenizdeki herkes sizi dikkatle dinleyecek ve izleyebilirsiniz. Aldığınız tüm kararlar sizi tam da istediğiniz mevkiye getirdi. 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Ocak 2020 (Pazartesi) 

Bugün, gün boyunca sadece kendi doğrularınıza sahip çıkın ve kabullenin. Hırsınız öfkeye, öfkeniz de sözlerinize yansırsa bu durum size hem maddi hem de manevi yönden pahalıya mal olabilir. Ruhunuzu sakinleştirerek özünüze bağlı kaldığınız takdirde yok saydığınız değerlerin farkına varacaksınız. 

Kendi doğrularınızı bularak içinde hapsolduğunuz o derin uykudan uyanacak ve uyanıklığın dinginliği ile yaşam perdesinde bir bölümü kapatıp diğer perdeyi aralayabileceksiniz.

Her konuda seçim sizin. Kendiniz olup başaracak ya da başkalarının doğruları ile hareket etmenin maddi manevi duygusal zorluklarında sıkışıp kalacaksınız. İradenizle yüreğinizi birleştirin. 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Ocak 2020 (Pazartesi) 

Bugün, kafanızı taşlara vuracağınız bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Neden ve niçin diye sorgulamaktan vazgeçerek nasıl düzeltebileceğiniz konusuna yoğunlaşın. 

Yaşadığınız olaylar ne kadar zorlayıcı olursa olsun kendinize yaptığınız işe olan hakimiyetinize güvendiğiniz takdirde sizler eninde sonunda istediğiniz başarıya ulaşabileceksiniz. 

Bugün adeta sizin için şans kapıları aralanacak. Kapıdan içeri girerek şansınızı sonuna kadar değerlendirin. Sizi özgürlüğe götürecek olan en önemli adımı atmak üzere olduğunuzu bilin. 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Ocak 2020 (Pazartesi) 

Bugün iş hayatınızda önemli bir teklif alabilir uzun zamandır beklediğiniz olumlu haberin gelmesi ile büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz. Sabırlı olduğunuz takdirde hedeflerinize ulaşabileceksiniz. 

Sevincinizi kimlerle paylaştığınıza dikkat edin. Bir anda sizi engellemeye çalışan kişiler çevrenizde her daim var. Özellikle yakınlarınız ya da dost bildiğiniz insanların engelleriyle karşılaşabilirsiniz. 

Özel hayatınızda ise eş ya da sevgilinize karşı sevgi dolu yaklaşımlarınızla mutlu olup mutlu edeceksiniz. Yalnız olan kişiler sizler de bugün baş döndürücü gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Ocak 2020 (Pazartesi) 

Üreticiliğiniz durmuş durumda ve ilişkiniz üzerinizde baskı yapıyor. Tüm bunlara rağmen kısa bir süre sonra bunları aşacak ve eski mutluluğunuza döneceksiniz. 

Harcamalarınızı kontrol altına almaya bakın. Birlikteliği olmayan kişiler hoşlandığınız kişinin arkadaş çevresinden ötürü ona yaklaşamıyorsunuz. Kendinizi o çevreye kabul ettirmeye çalışın. 

Yeni bir hayata adım attınız. İyimserliğinize gölge düşürmek isteyen kişilere karşı kendinize bir duvar ördünüz. Bu tutumla her daim başarılı olabileceksiniz. 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Ocak 2020 (Pazartesi) 

Son derece aktif bir tutum içerisine gireceksiniz. Fırsatlar ayağınıza kadar gelecek. Ne istediğinizi tam olarak tespit etmelisiniz. Özel hayatınızda ise yakınınızda olan bir insanın bireysel sorunlarıyla ilgileniyorsunuz. 

Partneriniz size bir sürpriz yapacak. Keyfiniz bu şekilde yerine gelecek. Özel hayatınızda huzurlu ve mutlu günler sizi bekliyor. Özellikle iş hayatınızdaki başarılar herkesin takdirini alacak. 

Çevrenizde dedikodunuzu yapan birileri var. Onlara kulak asmadığınız takdirde başarılı olabileceksiniz. Maddi harcamalarınıza dikkat ettiğiniz takdirde hiç bir sorun yaşamayacaksınız. 

12 Oca 2020 - 12:01 - --- Okunma

Muhabir Özlem Bakır

Son bir ayda okuhaber.com sitesinde 244.927 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.
Anket Erken seçim olsa hangi adaya oy vermeyi düşünürsünüz?
Pierre Cardin - Miorre - Avrupanetworking Üye Kayıt